diablo 3

Ladder sezon 5: Pierwszy 99 level na SC

Dodał: haxite, 17.07.2008 13:25, Kategoria: Diablo 2

W niecały miesiąc na krainie Europa zdobyty został pierwszy 99 poziom. Wyścig o pierwsze miejsce w ogólnym rankingu Diablo 2 LoD wygrał Paladyn TB_TeamFaLaX, grający w trybie rozgrywki Softcore. Obecnie na drugim miejscu jest Barbarzyńca mający 98 level. Na "zawodowcu" nadal trwa walka o pierwszy 99 poziom.
Poniżej zamieszczamy obrazek upamiętniający tą chwilę:

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Myrkul

Dodał: Myrkul, 06.08.2008 13:23

Żal tego kolesia. Btw. zombek, god-rabbit666, powinni wam odciąć neta i wysłać na jakiś odwyk.

__________________
Do you fear death?

Tonix

Dodał: Tonix, 29.07.2008 18:11

ja bylem dopiero 10 na liscie wrrverysad

Jaro-Czarodziej

Dodał: Jaro-Czarodziej, 25.07.2008 19:06

przestacie sie klucic! jaro powiada wam; j***c boterow (np God rabbit)

__________________
piwo, kobiety, browar, laski, browiec, płeć przeciwna

Bozar

Dodał: Bozar, 25.07.2008 17:18

Co wam da te kilka lvli roznicy? Omg. Swieta racja 99 lvl i jestes pr0. I wez te smieszne komenty typu zal wam dupe sciska itp. Na sile chcesz pokazac ze nie tylko tobie sciska. Ta cala dyskusja schodzi na zle tory.

charlie86

Dodał: charlie86, 25.07.2008 08:55

Szpan to jest jak baba 87lvl rozwala lvle 95+. Sam widziałem jak perf baba na 87 lvlu robił co chciał z hammerem 97, soskami 9x i innymi high lvlowcami. O takim graczu można smiało powiedzieć że jest pro, a to że się nabiło 99 lvl o niczym nie świadczy (no może o tym że jest się boterem, albo noliferem) bo co z tego skoro może dokopać ci koleś który ma 10 lvli mniej.
A jak ktoś gra dla lld to bycie w rankingu już zupełnie mija się z celem bigsmile

GoD-Rabbit666

Dodał: GoD-Rabbit666, 24.07.2008 21:46

jestem z "V" ale mysle ze nabicie 99 czy jak w twoim przypadku 96 to nie jest stracony czas bo mozna grac dla przyjemnosci a np w nocy nabijac lvl ja tak robilem i bez trudu nabilem 93 nie tracac przy tym przyjemnosci z grania i nie myslac o tym ze stracilem godziny bo ta gra na tak dlugo mnie uzaleznila ze teraz to kilka miesiecy w te czy we wte nie robi mi ruznicy rzecz w tym aby wlasnie mozna poszpanowac ze sie jest 1 w rankingu ;]

__________________
Wiele serc jedno bicie Gods of Diablo ponad zycie :P

charlie86

Dodał: charlie86, 24.07.2008 13:48

Aha właśnie przeczytałem:
"P: W Diablo 2 jest wiele przypowerowanych graczy na Battle.net. Jakieś solucje na to w D3? By zatrzymać oszukiwanie?
O: Nie mogę mówić o żadnych szczegółach w tym momencie, ale w nowej wersji Battle.net bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Zabezpieczenia będą znacznie lepsze. Skupiamy się właśnie najbardziej nad możliwością zapobiegania oszukiwaniu. Zdaliśmy sobie sprawę, że oszukiwanie właśnie najbardziej boli graczy."

Czyli w D3 albo położysz uszy po sobie i zmienisz swoje nastawienie, albo po prostu sobie nie pograsz bigsmile

charlie86

Dodał: charlie86, 24.07.2008 10:34

GoD-Rabbit666 ja podobnie jak 95% graczy gram dla przyjemności, a nie po to aby nabić 99lvl bigsmile bo dla mnie to strata czasu. Miałem postać 96lvl i żałuję że straciłem tyle dni na nic nie znaczące wbijanie niepotrzebnych lvli bo już na 90 lvlu miałem optymalną postać.
Nazywasz nas pospulstwem? a co złego jest w byciu zwykłym człowiekiem. Napewno lepsze to niż być cheaterem którym ludzie plują pod nogi.

A twoje nastwienie "Jestem cheaterem i jestem z tego dumny", jest do prawdy pożałowania godne bigsmile
Mówisz że masz 4 CD-KEYe, z takim podejściem w D3 nie będziesz miał ani jednego rotfl i tak być powiino wink

V

Dodał: V, 24.07.2008 02:57

heh jakie teksty lol
jaka dzieciarnia XD ( teraz się denerwujecie ) rotfl
ty jesteś taki a ty taki, a ty tego nie umiesz a ty jesteś nob i tyle ^^ "poćwiczcie" chyba mózg bigsmile
widzę że nikt tu nie czerpie przyjemności z grania...
latanie w jedno miejsce przez tydzień to też żadna frajda pwnt
ja już swoje namęczyłem i teraz mam 'wyższy poziom świadomości' grania w diabełka, tak relaksacyjne... polecam wink nikt was nie goni ^^ tylko cziterów szkoda bo nie pograją długo na nowym BN galsses
a ja was tam zOWNie hihihi smile2

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

GoD-Rabbit666

Dodał: GoD-Rabbit666, 23.07.2008 21:27

dobra nie zgrywajcie swietych i tak wiekszosc osob mysle / mam nadzieje ze widzi wasza zazdrosc i jak wam to zal dupe sciska ze to nie wy macie jako poierwsi 99 lvl i watpie aby ktokolwiek z was przekroczyl 97 w calym eq nie mowie ze tak sie nie stalo tylko watpie w to... nie mam juz zamiaru uzerac sie z pospulstwem d2 wiec nie to ze sie boje konfrontacji z wami tylko az mi sie przykro robi jak sobie pomysle kto tam po "2 stronie" musi siedziec... aha i dawno mi ktos nie grozil takze jak macie jakiegos brata w blizzardzie czy kogos ze znajomych lub rodziny to dajcie mi bana na wszystkie 4 cd keye bo tyle ich uzywam ofc permanent aha jeszcze za mh i bota bo sam urzywam bota( nie nie baal bota wbrew pozora) cya... ;] pozdro pocwiczcie;]

__________________
Wiele serc jedno bicie Gods of Diablo ponad zycie :P

Bozar

Dodał: Bozar, 22.07.2008 13:44

Sam kiedyś próbowałem bota, ale szybko doszedłem do własciwego wniosku, że to plugawy postępek i ktoś taki jak ja nie powinien sobie tym brudzić rąk. A że ty i twój wierny poplecznik na twoim poziomie siedzicie po uszy w tym gównie to nie mój problem.

charlie86

Dodał: charlie86, 22.07.2008 12:45

GoD-Rabbit666 żal to mi nie 12-latków ale ciebie.

Cytat: "mysle ze nie kazdy umie odpalic bota i Ty rowniez nie potrafisz wiec skoro nie umiesz to znaczy ze jestes glupszy od niego co za tym idzie odemnie"

To że czegoś się nie robi wcale nie oznacza że się tego nie potrafi. Myślę że każdy potrafi wybić szybę w samochodzie i wziąść radio, czy włożyć sobie batonika do kieszeni i wyjść ze sklepu, na szczęście niewili % ludzi jest takimi zwyrodnialcami.
Zapamiętaj sobie jedno "potrafić" a "robić" to dwa zupełnie różne pojęcia.
I z łaski swojej nie nazywaj kogoś głupcem jeśli nie postępuje on jak oszust czy innego rodzaju dewiant, bo sprawiasz wrażenie jakbyś był jednym z nich (mowa tu o marginesie, którego tak bronisz)

Bozar

Dodał: Bozar, 22.07.2008 09:40

Aaa. Rozumiem twoje prymitywne rozumowanie. Według ciebie jeśli nie używam bota, to nie potrafię go odpalić, tak? Next. Według ciebie botter jest lepszy od uczciwego gracza? Imo rozumowanie godne prawdziwego n00ba. Gz 4 u.
Jak masz pisac takie brednie to może wcale nie pisz nic, kk?
@zombek wiele z nim "garles"? Ciekawe. Zdradzisz mi skad pochodzi?
Po twoich żałosnych wypocinach widać, że sam jesteś głupim plebsem. Gdybym miał. A myślisz że kiedyś nie miałem? Żałosne. Chyba sam nie ogarniasz co piszesz.

Haxite

Dodał: Haxite, 22.07.2008 08:58

zombek, proszę cie nie obrażaj ludzi :p więc dobrze myślałem, że ta postacią grała więcej niż jedna osoba pwnt chociaż zacząłem już wątpić w to pwnt a może wyjawisz nam z jakiego kraju ten osobnik pochodzi?

zombek

Dodał: zombek, 22.07.2008 01:24

Z tego co wiem nie byl botem bo wiele razem z nim garlem i rozmawialem
Jedyne to czego moge sie doczepic to to ze grala ta postacia wiecej niz jedna osoba ... ale dlatego jest w nazwie team ...
Wy głupie pleby co macie 8x lvl zazdroscicie i gadacie ze mial
bota ...
gdybyscie mieli wlasnego to byscie nie narzekali
wiec nie mowcie o czyms czego nie ogarniacie

GoD-Rabbit666

Dodał: GoD-Rabbit666, 22.07.2008 00:14

Tak zebyscie wiedzielio zazdroszcze mu moze jestem tu najglupszy i co z tego?... blysnijcie inteligecja i powiedzcie mi cos o d2 czego nie wiem btw mysle ze nie kazdy umie odpalic bota i Ty rowniez nie potrafisz wiec skoro nie umiesz to znaczy ze jestes glupszy od niego co za tym idzie odemnie skoro stawiasz mnie na rownym miejscu z tym "botterem" choc nie wiadomo czy botowal... mowicie szacun dla barba ale skad wiecie ze on np nie uzywal leechbota ? btw "zal" itp. zostawcie dla 12 latkow...

__________________
Wiele serc jedno bicie Gods of Diablo ponad zycie :P

charlie86

Dodał: charlie86, 21.07.2008 14:14

GoD-Rabbit666 współczuję Ci tak niskiego poczucia wartości. Gratulować oszustom zamiast ich karać <żal i chańba>. A jak ktoś ukradnie samochód zamiast kupić go za uczciwe pieniądze to też mu pogratulujesz że "Złodziej nie złodziej ale osiągną co chciał"?
I tu nie ma czego gratulować, ja bym mu za to machnął bana na CD-KEYa i to zczitowane konto, zamiast wychwalać go pod niebiosa.

Gamma

Dodał: Gamma, 21.07.2008 11:37

Odnosnie botow... Koles zrobil najpierw soske pewnie i puscil ja do szukania przedmiotow botem... pewnie mial kilka kluczy wiec soska-bot szuka przedmiotow, pal-bot bije exp. Zdobywa przedmioty, runki, w miedzyczasie cos kupuje za FG... To naprawde nie jest problem. :-) Pozstaje pytanie co z satsyfakcja z takiego grania... ja nie mam takowej z uzywania hackow. To tak jak granie w gry na kodach na niesmiertelnos na przyklad... zero przyjemnosci. ja jestem dumny bo mam juz dwa posty na 8x i moja gosu soske na 92 ktora ma juz +22 cold, +15 all. Wszystko legalnie zdobyte ciezka gra. Draznia mnie oszusci, ale cos zrobic - mam ich w *upie. :-)

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 20.07.2008 20:39

juz 2 99-levelowce

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

kucyk3

Dodał: kucyk3, 20.07.2008 16:07

Ja bym się nie cieszył jakby wygrał nekro. Na rankingu są same sorki, pale i barby.

__________________
Bóg, Honor, Ojczyzna...

tAb

Dodał: tAb, 20.07.2008 15:03

podzielam zdanie kolegów : j***ć botterów

__________________
ciamciaramcia

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 20.07.2008 13:04

Dla mnie, w przeciwieństwie do tego bottera ( prawdopodobnie ciebie też, skoro tak bronisz tego oszusta) gram dla przyjemności. Może nie zauważyłeś, ale większość ludzi zjechała tego pala za używanie bota, niż mu pogratulowała...

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Bozar

Dodał: Bozar, 20.07.2008 11:27

LoL. [A może nawet Rotfl] Skoro już o głupocie mowa to nie możemy w końcu być głupsi od CIEBIE. Odnośnie zazdrości to sam chyba mu zazdrościsz. Imo nie ma czego zazdrościć. Bota odpalić każdy (prawie) umie. Widze że próbujesz jakoś zabłysnąć, ale to typowe dla tego wieku.

GoD-Rabbit666

Dodał: GoD-Rabbit666, 20.07.2008 11:05

Boze czy wy jestescie tacy glupi czy poprostu nic nie wiecie o d2? jakby chcial tak zrobic jak trang oul mowi to musialby miec ze 20k fg bo najzwyklejsza eni mp no ed bodajze jakies 2 tygodnie po resecie stala 1500 fg takze mysle ze tak nie zrobil a wy przestancie na niego nadawac ze bot itd bo prawie kazdy pal w rankingu ma lvl taki dzieki botowi. Ja tam mowie szacun dla niego i Tyle a to co wy tu mowicie to w ten sposob pokazujecie tylko jak mu zazdroscicie nie uwieze ze naewet przy uzyciu bota byscie nie chcieli byc pierwszymi w rankingu to 1 a 2 nie wiadomo w ogole czy bota uzywal...

__________________
Wiele serc jedno bicie Gods of Diablo ponad zycie :P

Bozar

Dodał: Bozar, 20.07.2008 08:41

Powtarzam, nie ma czego mu gratulować. Zgadzam się z Trang Oulem.

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 20.07.2008 00:07

Wystarczyło, że przed resetem puścił bota, natrzaskał fg i zaraz po resecie kupił perf eq warte majątek. Rzeczywiście wielki wyczyn :/ .

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

GoD-Rabbit666

Dodał: GoD-Rabbit666, 20.07.2008 00:04

aha jeszcze chcialem dodac ze pomimo bota, bo to oczywiste ze puscil bota to jednak trzeba mu pogratulowac mianowicie tak szybkiego zdobycia itemow aby mugl wczesnie puscic bota smile2

__________________
Wiele serc jedno bicie Gods of Diablo ponad zycie :P

GoD-Rabbit666

Dodał: GoD-Rabbit666, 20.07.2008 00:02

OK wygral bot nie bot nie wazne. Ja lubie baalboty bo latwo mozna dolapac dobrego br nie obchodzi mnie ze to oszukiwanie. Co do samego zajscia w rankingu to niestety ale oczywiste bylo ze wygra pal bo najlatwije ustawic bota na hammera, jednakowoz bardzo nie chcialem aby wygral ten pal bo po 1 moja ulubiona postacia jest barb a po 2 zawsze pierwszy byl hammer... Sadze ze napewno pierwszy by byl barb jezeli bylaby to uczciwa walka tzn no bots, aha no tak i barb gra hc bigsmile wiec nie wieadomo ile br stracil uciekajac bo mugl zdechnac a hammermjak umarl to sie nic nie dziala bo i tak to bot latal... O jestes ale sie rozpisalem ale juz znacie moje zdanie

__________________
Wiele serc jedno bicie Gods of Diablo ponad zycie :P

Mendel

Dodał: Mendel, 19.07.2008 22:41

Bota można zawsze ubić w pvp, a d3 tego nie bedzie :/

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 19.07.2008 11:22

Jak by to był Nekro albo Ama tomożna by było gratulować.

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

Bozar

Dodał: Bozar, 18.07.2008 10:03

Między innymi dlatego niecierpię paladynów.

Gamma

Dodał: Gamma, 18.07.2008 09:43

Wsrod palladyniow jest najwiecej botow. Nie ma dnia zebym nie trafil na baal runy z botem... Czego tu gratulowac? Normalnie grajac nie ma szans tego osiagnac... przykre.

zdzichu

Dodał: zdzichu, 18.07.2008 00:57

brawo, bot nie bot ale jest 1 pierwszy, a jak nie sam, to i tak brawo dla kalnu (rodziny, znajomych); troche trzeba bylo sie pomeczyc (nie spotykac sie z ludzmi [m.in. brak alkoholu]), ale wszystko mozna nadrobic swietujac 99galsses

__________________
http://www.dot.pvpgn.pl/

Czorny

Dodał: Czorny, 18.07.2008 00:50

ding ding to boot od gier "MFDia-xxx" latwo kolo 6 rano spotkac - robi cs w 2 min moze mniej.

ororo

Dodał: ororo, 17.07.2008 21:05

A ten trzeci to moj kumpel pozdro gratulacjegalsses

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

Bozar

Dodał: Bozar, 17.07.2008 19:52

Ja mam 90... Ale na początku długo się expi.

kucyk3

Dodał: kucyk3, 17.07.2008 19:30

mi słabo idzie, nabiłem 78 lvl hammerem w tydzień, ale kiedyś się lepiej expiło pwnt. miałem nadzieję że wygra Barb wrr

__________________
Bóg, Honor, Ojczyzna...

Mendel

Dodał: Mendel, 17.07.2008 19:15

nie wiem czy bot, a może rodzinka cała expiła pwnt Ale i tak niezły wyczyn. Jednak z botami precz scilence

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 17.07.2008 19:13

Wystarczy, że postawił bota, który robił publiczne baalruny. Chętni znajdują się przeważnie w ciągu 5 sekund od założenia gry.

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Krulik

Dodał: Krulik, 17.07.2008 18:18

Raczej niemożliwym jest dokonanie tego przez jedną osobę. Musiało być kilka.

__________________
Hedonism

Bozar

Dodał: Bozar, 17.07.2008 17:34

Imo też bym wolał żeby wygrał barb. Zawsze lepszy barb niż kolejny hammerdin.

Haxite

Dodał: Haxite, 17.07.2008 17:19

charlie86 - thx, jako jedyna osoba póki co odpowiedziała mi smile co do wbijania 99lvl przez kilka ludków to dobra reklama dla klanu może być xD a jeżeli jedna osoba to po prostu pewnie dużo czasu pwnt mi szczerze nie chciałby się tyle siedzieć i wbijac lvl w tak krótkim czasie pwnt
janusz, a ja słyszałem, że to francuz pwnt
boty były, są i będą - niestety :'( dlatego preferuję prywatne serwery^^ tego typu wspomagacze są eliminowane w miarę szybko i skutecznie pwnt

janusz

Dodał: janusz, 17.07.2008 17:18

szkoda totschlaga byl blisko, z tego co slyszalem to nie bot tylko jakis nolife z niemiec

Bozar

Dodał: Bozar, 17.07.2008 17:13

Ja także byłem na kilku botrunach... Boty są. Niestety

northerr

Dodał: northerr, 17.07.2008 16:35

bot! i tyle rotfl

__________________
Dead Eyes See No Future

charlie86

Dodał: charlie86, 17.07.2008 16:34

Do haxite:
-Jeśli chodzi o boty to byłem już na botrunie więc one już są.
-W przypadku kiedy ten lvl wbiłoby kilka osób to też nie ma się czym chwalić, bo tak to może każdy kto ma znajomych/rodzine i nic w tym wspaniałego że kila osób wbiło 99lvl.
-Notomiast jeśli dokonała tego jedna osoba to żal mi jej, bo chyba troche sie z tym komputerem zagalopowała.

Niezależnie od opcji i tak nie ma w tym nic czym mozna by się pochwalić pwnt

bebe23

Dodał: bebe23, 17.07.2008 16:18

a jednak boty znow gorą verysad to przykre a maialam nadzieje ze cos sie z tym zmieni

__________________
Tora

Haxite

Dodał: Haxite, 17.07.2008 16:15

Dobra, dużo piszecie, że "bot" - dajcie mi niezbite dowody na to, że nie wbił to ktoś lub kilka osób.
Większość pisze to samo, ale nikt nic konkretnie.

Bozar

Dodał: Bozar, 17.07.2008 16:06

Żal. Żal i raz jeszcze żal. Nie ma co gratulować... Takim jak on trzeba współczuć.

V

Dodał: V, 17.07.2008 15:56

boty boty boty boty...
nie ma co gratulować pwnt i gdzie przyjemność z gry..
expili botem i tylko jednego z klanu to szybko poleciało
oby tylko w d3 dużo się pozmieniało z tym wszystkim smile2

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

bezduszny

Dodał: bezduszny, 17.07.2008 15:28

Ma widocznie dobrego bota xD GRATULACJE!!!

__________________
Litości jest zbrodnią

ermac

Dodał: ermac, 17.07.2008 15:17

ja mu nie gratuluje. Ja mu współczuje...

__________________
Jak mawiają daltoniści życie jest jak tęcza - raz czarne, raz białe

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 17.07.2008 15:01

No to gratulujemy noliferowi albo botterowi.

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Haxite

Dodał: Haxite, 17.07.2008 14:57

arcywneq, nigdy nie wiadomo, możliwe że grało tą postacią więcej niż jedna osoba.

Hades

Dodał: Hades, 17.07.2008 14:54

OM a moja mama mówi że to ja dużo gramsmile. A tak serio to jestem pod wrażeniem umiejetności.

arcywneq

Dodał: arcywneq, 17.07.2008 14:53

jakie gratulacje pierwszy noob po prostu bota puscil. po co takie rzeczy piszeciewrr

extrim

Dodał: extrim, 17.07.2008 14:21

dzieki dzieki pwnt

Marcinska

Dodał: Marcinska, 17.07.2008 14:11

gratulujesmile że mu sie tak chciałosmile

pawelx999

Dodał: pawelx999, 17.07.2008 13:48

nie ma co jest (narazie)w tym sezonie najlepszy.Gratulacje lol

__________________
Ostrze Mrozu jest głodne

Roxxar

Dodał: Roxxar, 17.07.2008 13:32

Gratulacje bigsmile <brawo>




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0