diablo 3

Materiałów z BlizzConu ciąg dalszy

Dodał: Przemo, 18.10.2008 21:09, Kategoria: Diablo 3

Dziś w naszym serwisie pojawiło się 7 nowych artworków (przedstawiających postacie) oraz 27 zdjęć ukazujących wersję demo Diablo 3 (m.in. interfejs postaci, ekwipunek, okno statystyk i drzewka umiejętności), która została udostępniona uczestnikom BlizzConu 2008. Nowe artworki znajdziecie tutaj, natomiast zdjęcia w tym miejscu.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 21.10.2008 20:54

Coś kiedyś pisali, że robią gry dla ludzi i coś nawet, że chyba nie będzie wymagany DX10. Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale coś takiego kojarzę z poprzednich news-ów.

Argon

Dodał: Argon, 21.10.2008 19:16

A wiadomo coś o wymaganiach?
Będą w okolicach procka 7.0GHz, 4096MB RAM i 15GM miejsca na dysku pwnt??

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 21.10.2008 16:02

Jeśli rzeczywiście przedmiot z marnej miniaturki będzie się powiększał do normalnie wyglądającego i będzie widać szczegóły, kolory itp to niech będzie. Tylko ten układ u używanych itemów na około obrazka z postacią mnie rani :/

kawosz

Dodał: kawosz, 21.10.2008 11:04

Po kliknięciu, tudzież najechaniu kursorem na przedmiot ma pokazać się jego wizerunek w dużym okienku. To sprawi, że będziemy mogli podziwiać znalezione przez siebie artefakty.

__________________
strength and courage

Fallen_SamaeL

Dodał: Fallen_SamaeL, 21.10.2008 08:01

A moim zdaniem nie ma sie czego czepiać szablon graficzny statystyk umiejetnosci oraz okno inventory podoba mi sie smile a przedmioty moze i dobrze ze są małe bo wiecej miejsca bedzie w ekwipunku pwnt

__________________
http://s19.bitefight.onet.pl/c.php?uid=66569

Astolus

Dodał: Astolus, 20.10.2008 16:31

Heh to jest chyba oczywiste pwnt wyobrażasz sobie 500 Barbów z nazwą Barbarian? bigsmile

Argon

Dodał: Argon, 20.10.2008 16:04

a ktoś wie czy postaciom będzie można imiona dawać?

kawosz

Dodał: kawosz, 20.10.2008 13:38

Świetnie wygląda okno statystyk oraz symbole umiejętności. Można by było się przyczepić, że rodem z WoW'a, ale mają w sobie to coś, co sprawia, że statystyki chce się oglądać, pomimo, że doskonale się je zna.

__________________
strength and courage

Seraf

Dodał: Seraf, 19.10.2008 20:42

fakt wygląd itemów powinien być inny.A i widzicie że WD i Barb zamienili się kolorami manny furii??Teraz Barb ma ciemna a WD jasną.

Valdek

Dodał: Valdek, 19.10.2008 16:04

do mnie też wygląd itemów nie przemawiawrr jak grałem w DII zawsze mnie interesowało, jak będzie wyglądał unikat, po identyfikacji bigsmile a teraz będziemy widzieć jakieś malutkie okienka?? wrr

__________________
Ahhhh... Fresh flesh!

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 19.10.2008 06:17

A ja skomentuje zdjęcia. Tak jak sama gra i grafika strasznie mi się podobają to niestety okno postaci, atrybutów, a szczególne "obrazki" przedmiotów są nieciekawe. Na bokach dookoła postaci pokazane miejsca na przedmioty mi stanowczo nie pasują. Rozumiem, że dzięki temu widać postać jak wygląda z założonymi itemami, ale zrobione jest to dziwnie. A co do samych itemów... Ich wygląd jest masakryczny na tych małych obrazkach, jakbym miał przyjemność grać w HOMM 1. Nie przemawia to do mnie... Może jeszcze coś z tym zrobią?
Ale spoko, gre i tak kupie bigsmile
Pozdrawiam

Sickert

Dodał: Sickert, 19.10.2008 00:27

Trang_Oul - A myślisz na jakiej podstawie moja poprzednia wypowiedź smile2

__________________
Prick your finger it is done...The moon has now eclipsed the sun... The angel has spread its wings... The time has come for bitter things...

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 18.10.2008 23:58

Jeżeli chodzi o czarnoksiężnika, to zdaje mi się, że widać jego zarys.

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Seraf

Dodał: Seraf, 18.10.2008 22:36

Ja także bigsmile
A to nie są przypadkiem zdjątka których nikt robić nie powinien??galsses

Sickert

Dodał: Sickert, 18.10.2008 22:31

Stanowczo czekam na męski odpowiednik Wizard'a smile

__________________
Prick your finger it is done...The moon has now eclipsed the sun... The angel has spread its wings... The time has come for bitter things...




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0