diablo 3

Nowe screenshoty i interface Diablo 3

Dodał: Jedrush, 31.03.2009 12:51, Kategoria: Diablo 3

Niedawno pisaliśmy o funkcjonowaniu interfejsu użytkownika w Diablo 3, teraz natomiast pojawiły się nowe obrazki z gry, które ten interfejs prezentują, zapraszamy do obejrzenia.
Obrazki znajdują się w rozwinięciu newsa.

Poza zmianą paska szybkiego dostępu do umiejętności (hotbar) możemy również zauważyć zmiany jakich dokonano w systemie ekwipunku. Widać w nim 3 różne pojemniki - plecak na duże przedmioty, takie jak broń i tarcze oraz sakwę na drobne kamienie i runy. Jest również trzeci pojemnik - skrzynia, która jak podał serwis www.DIII.net ma służyć do przechowywania przedmiotów questowych.

Zapraszamy do zapoznania się z obrazkami:




Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
diabollo14

Dodał: diabollo14, 19.04.2009 16:43

gemy i runy takie dziwne jakies;] itemki tez lepiej wygladaja w d2. z drugiej strony nie ma co narzekac- itak odwalili kawal dobrej roboty juz. zobaczymy co z tego wyjdziepwnt

__________________
"Przepowiedziane zostało, że w obliczu końca wszystkiego co nam znane, odnajdziemy nowy początek"

Drakki

Dodał: Drakki, 12.04.2009 15:05

IMO autorozdawanie punktów jest dobrym rozwiązaniem xD Wtedy wiekszą rolę bedzie odgrywał ekwipunek smile2

squadnik

Dodał: squadnik, 11.04.2009 23:00

Z racji wieku nie mogę sobie już pozwolić na giercowanie w różne nowe tytuły na rynku gier. Nie mogę zatem porównać jakości tego interfejsu i grafiki do innych. Na razie w stosunku do d2 wszystko wygląda wg mnie pięknie i bardzo użytecznie. Obawiam się jednak, że zanim wyjdzie d3 to wszystko pójdzie tak do przodu, że będzie tak samo jak z d2.
Gdy uruchomiłem 1 raz d2 to miałem wrażenie jakbym grał w grę z przed np. dwóch lat. To było przykre. Szybko zapomniałem o tym bo oczywiście grało się cudownie smile.
Z D3 będzie prawdopodobnie tak samo.
Ogólnie : interfejs bardzo ładny i bliski temu z d2. Jedynie ekwipunek mnie jakoś nie powalił.

Dżizas, kiedy to wyjdzie ?!?!?! lol

__________________
www.okinet.pl | www.squadnik.com | www.fdesign.pl

ukenohado

Dodał: ukenohado, 11.04.2009 10:01

Obejrzałem te sreen'y zaraz po, tym jak wstałem i nie mogłem dojść do tego czy wzrok mi wymięka czy ktoś się na dokładności i ostrości ostro przejechał, później spojrzałem na własną rękę i z przykrością stwierdziłem, że lewa strona sreen'ów totalnie wymięka, będąc bez życia.

Exil

Dodał: Exil, 10.04.2009 14:00

bardzo ładnie dopracowane smile
szczególnie miejsca na EQ oraz drzewno "Talentów" xD

__________________
"Diablo is Dead"

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 06.04.2009 09:04

Pewnie...Nie ma co narzekać.Przecież mają kuuuuuuupę czasu na dopracowanie tych szczegółów.Zobaczymy z rok jak zostanie wypuszczona grywalna wersja demo ......rotfl

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

LuQ89

Dodał: LuQ89, 05.04.2009 14:47

Mi się podoba. Ale i tak bedą to jeszcze zmieniać do finalnej wersji gry.

__________________
"Niebiosa zapłaczą płomiennymi łzami, prawi upadną przed niegodziwcami i całe stworzenie zadrży na widok płonących sztandarów piekieł!"

Serious_Pandzior

Dodał: Serious_Pandzior, 03.04.2009 04:04

Taa to wszystko cukierkowe jest ale po co narzekać? Osobiście wolałbym coś dużo mroczniejszego ale.. jak mi się nie spodoba to od czego jest moding? Pamiętam jak w jakiejś starej grze zauważyłem dysbalans to otworzyłem folder, ściągnąłem program do edycji dbf i sam połapałem o co chodzi, satysfakcja ownz. Ale sry za off top. Rękawiczka może nie na miejscu ale mnie się to akurat podoba ;], niech zostawią. Grafika przedmiotów do mnie nie przemawia.. ale jak zauważyłem puklerz na 3 scrinie to sentymentem powiało.

Akila

Dodał: Akila, 01.04.2009 22:34

@down

Aż za dużo !!!

@topic

Ooo grafika przedmiotów niedopracowana ^^" i ta rękawica hah ^^ Ale ogólnie cukierkowa grafika fajna smile lubie

__________________
I'am the game.

Ush

Dodał: Ush, 01.04.2009 16:25

Ładne drzewka skilli. Zalatują moim ukochanym wowem pwnt

__________________
out of life

krzyysiek

Dodał: krzyysiek, 01.04.2009 13:27

Jak znajdę chwilkę (oj, marnie u mnie z czasem), to może skrobnę parę słów o tej rękawicy na forum Blizza, może Bashiok przeczyta, LOL

Vam

Dodał: Vam, 01.04.2009 13:20

no i co z tego że są błędy, i tak wszyscy czekamy na grę. mnie osobiście japa się cieszy cały czas. diablo3 diablo3 diablo3smilesmilesmilesmile

supratec4

Dodał: supratec4, 31.03.2009 23:59

hahah^^ mam łeb do takich rzeczy zrobiłbym gre na 10 milionów lat i tak nie odkylibyscie sekretówrotfl

zbayno

Dodał: zbayno, 31.03.2009 23:56

Już nie kombinuj bigsmile

__________________
Nie widać, nie słychać.

supratec4

Dodał: supratec4, 31.03.2009 23:31

co do rękawicy samo miejsce jest dobre ale ten mały palec wygląda jak kciuk gdy zostanie założonapwnt
mogłoby byc 10 pierscieni tyle ile palcy taka zakładeczka Rings& amulets a same pierscienie miałyby mało własciwosci i jakieś specjalnie ułozenie na palacach dawałoby jakieś runiczne słowo to by było great smile

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 31.03.2009 23:35

supratec4

Dodał: supratec4, 31.03.2009 23:27

przeszkadza mi znajomosc wartosci przedmiotu gdy go uchwycimy -_- noobdown.. syfiarsko..frajda odebrana i npc mogliby nie miec wiekszosci wydropionych itemków wtedy bylaby frajda ze zbierania i sprzedawania ten sposob diablo zyskało by na grywalnosci ale co tam to jest tylko H&S

Ulver

Dodał: Ulver, 31.03.2009 23:01

Buhahaha, faktycznie, nie zauważyłem tego wcześniej. Cóż mogli by takie bohomazy poprawić rotfl

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 31.03.2009 23:02

__________________
Nie lubię cię.

krzyysiek

Dodał: krzyysiek, 31.03.2009 22:59

A nie sądzicie, że idiotycznie wygląda prawa rękawica na lewej dłoni?

Infinity

Dodał: Infinity, 31.03.2009 22:50

Czym tu się jarać? ten interafce wygląda tak "dziecinnie", przedmiotom brakuje ostrości, jakieś to takie dziwne.

Darod

Dodał: Darod, 31.03.2009 21:29

Hmm... coraz lepiej bigsmile Ale brakuje jeszcze "tego czegoś" smile2

Jedrush

Dodał: Jedrush, 31.03.2009 20:27

Barbarzynca nie ma many tylko furie, i tak tez ona wyglada - taka zaslonieta kula many, wiecej informacji o tym dodamy poznym wieczorem.

__________________
It's good to be bad

Evanenites

Dodał: Evanenites, 31.03.2009 18:42

A wie ktoś może, co oznacza to zasłonięcie puli many?

kuba00

Dodał: kuba00, 31.03.2009 18:06

Na pierwszym screenie jest coś o nazwie scroll of superior protection. Wiecie co to jest i do czego służy?

Ulver

Dodał: Ulver, 31.03.2009 16:30

Co z tego. Imo to już wygląda dobrze więc może być tylko lepiej galsses

__________________
Nie lubię cię.

MiXB

Dodał: MiXB, 31.03.2009 15:51

@DOWN
Są niedorobione, bo to mimo wszystko wciąż faza testów smile2 Założę się, że zrobią tu jeszcze z 3 większe remanenty do chwili wyjścia gry hey

__________________
If it bleeds we can kill it

lobo30

Dodał: lobo30, 31.03.2009 14:16

Wszystko jest ok! No może te gemy trochę niedorobione.

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 31.03.2009 14:04

Napisze szerze, że jestem usatysfakcjonowany tym co zobaczyłem bigsmile Klawisze 1-4 skille, 5 potiony i zwoje, LP i PP myszy wszystko ładnie widoczne i dopracowane. Drzewko umiejętności zostawili w miarę niezmienionej postaci.
Wygląd ekwipunku tez nawet mnie satysfakcjonuje, chociaż wygląd gemów i runów nie do końca mi odpowiada (no... runy jeszcze przejdą smile2 ). Ciekaw jestem jak dużo miejsca ostatecznie będzie w ekwipunku (w każdej z "zakładek"smile2, ale podział na 3 osobne "zakładki" całkiem przypadł mi do gustu. W jednej itemy, w drugiej gemy, potiony, zwoje, runy..., a w trzeciej przedmioty questowe smile2 ), spoko.
Trochę kolorowo w ekwipunku w porównaniu do Diablo 2 i w innych otwieranych funkcjach, ale to mniej ważne, można się przyzwyczaić, mnie to nie przeszkadza, a kolorki w oknie samej gry zawsze mi odpowiadały (niech tylko pokażą chociaż kawałek kolejnego aktu-zobaczymy jaka tam tonacja kolorów będzie pwnt )
Pozdrawiam

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 31.03.2009 14:08




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0