diablo 3

Oficjalna polska strona Diablo 3

Dodał: Haxite, 25.08.2011 20:26, Kategoria: Blizzard

Firma Blizzard Entertainment wystartowała z oficjalną polską stroną Diablo 3. Znajduje się ona pod adresem: http://eu.battle.net/d3/pl/ i jak można wyczytać w newsie otwarcia:
"Będzie to twoje sanktuarium, w którym znajdziesz najnowsze wieści z Nowego Tristram i świata poza nim".

Na chwile obecną dostępne jest forum oraz regularnie aktualizowany blog, w którym można zamieszczać komentarze. Dodatkowo jest opcja dzielenia się owymi wpisami na popularnych portalach typu Facebook czy Twitter.
Na pytania użytkowników serwisu odpowiada polski Community Manager Diablo 3 o nicku Kapeselus. Wspomniał już on m.in. o polskiej wersji Diablo 3:
 

Cytat:
Gra jest lokalizowana i zostanie wydana w języku polskim.

Jeśli chodzi o pozostałe pytania, to nie jesteśmy jeszcze gotowi na to, aby podzielić się szczegółowymi informacjami. Mogę tylko zdradzić, że nad lokalizacją pracują doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie tłumaczenia gier, w tym także osoby, które zajmowały się lokalizacją Diablo II i Warcraft III.

Warto też wspomnieć, że nie wszystkie tłumaczenia są jeszcze ostateczne i niektóre nazwy mogą się jeszcze zmienić. Jakiekolwiek opinie i sugestie jak zawsze są mile widziane.


W jednym z newsów możemy natomiast przeczytać o ciekawej inicjatywie dotyczącej... zapuszczenia brody do daty premiery Diablo 3, zapraszamy do Wyzwania Diabrody!

Miejmy nadzieję, że serwis będzie się rozwijał i cieszymy się, że Blizzard uhonorował polskich fanów
Diablo 3.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Ulver

Dodał: Ulver, 31.08.2011 15:00

Pluć na to! Z ID nie wygrają trepy jedne. xD

__________________
Nie lubię cię.

diabollo14

Dodał: diabollo14, 31.08.2011 10:18

Imperium Diablo- pozostane wierny do konca. od 7(chyba) lat uzywam tylko tej strony i jesli dalej bedzie trzymac poziom to zadna inna nie jest mi potrzebna.

Broda? No pewniebigsmile ja swoja zapuszczam od xx.04.09r ale cholera cos powoli rosnie. Najdluzsze wloski koncza sie tak w polowie drogi do sutapwnt

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 31.08.2011 10:19

__________________
"Przepowiedziane zostało, że w obliczu końca wszystkiego co nam znane, odnajdziemy nowy początek"

Sickert

Dodał: Sickert, 27.08.2011 12:56

Witam wszystkich po długiej przerwie. Wracając do tematu - warto też nadmienić, że ruszyła już pierwsza fala rozdawania zaproszeń do bety. Nie ma została jednak podana dokładna data rozpoczęcia.

__________________
Prick your finger it is done...The moon has now eclipsed the sun... The angel has spread its wings... The time has come for bitter things...

Buzdygan

Dodał: Buzdygan, 27.08.2011 12:38

Mastemoth - ależ oczywiście, Mroczki prezentują jeden z największych kunsztów polskiej sceny aktorskiej. Mroczki swoją inwencją twórczą przerośli nawet geniuszy kina, takich jak Al Pacino. Ich autoironia oraz znany wdzięk imponują każdemu. Ich subtelność i profesjonalność, dokładność w wybieraniu ról, to wszystko czyni z nich żywą legendę światowego kina. Powinni zostać uwiecznieni Oscarami.

Ciekawe, co zrobią z czcionką w D III? Znowu spartolą? A może będzie to Times New Roman lub Arial? Już użytkownik może zrobić to lepiej, dowód jest na tej stronie.

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 27.08.2011 12:53

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 26.08.2011 23:39

Fronczewski jako narrator w Baldurs Gate 2 - REWELACJA...Też bym sobie życzył konkretnych ludzi bo jak pójdą na łatwiznę i zatrudnią np;braci Mroczek jako Mroczną dwójcę to będą jajca rotfl

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

patrykmajster

Dodał: patrykmajster, 26.08.2011 14:00

Cholernie bym chciał usłyszeć Fronczewskiego w roli narratora. Nie wiem czemu, ale ten z D2 strasznie mnie irytował.

__________________
"W starciu z dużym kotem do 5 kg, szanse na przeżycie, spadają niemal do zera..."

rmx65

Dodał: rmx65, 26.08.2011 13:05

Hehe... ale wymysł z tą brodą...
Pewnie tak długo nad tym myśleli, że są w tyle z D3bigsmile

Haxite

Dodał: Haxite, 26.08.2011 08:39

Dobra uwaga Kret111 bigsmile Mimo to zastanawiam się czyby nie wziąć udziału w 'Diabrodzie' imo ciekawa inicjatywa.

Kret111

Dodał: Kret111, 26.08.2011 06:59

Biorąc pod uwagę możliwą datę premiery i motto Blizzarda "będzie jak zrobimy" to będzie trzeba zapuścić brodę do kolan.

oOldXman

Dodał: oOldXman, 26.08.2011 00:50

A ja wolę angielką wersję. Pomysł z brodami nie jest zły, ale po co zapuszczać teraz? Zapuści się jak D3 wyjdzie, wtedy nie będzie czasu na golenie się rotfl.

__________________
Stare chińskie przysłowie mówi: „jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie”.

czesio184

Dodał: czesio184, 25.08.2011 21:12

mam pytanie chce kupic diablo 1 na konsole ewentualnie na pc jesli ktos ma jakies informacje gdzie lub sam ma do sprzedania prosze o kontakt e-mail czesio424@vp.pl lol

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 25.08.2011 20:36

Ooo to dobre wieści - spolszczenie diablo 2 było fajne ( mój idol Cain i znienawidzone zawodzenie czarodziejki lol)
Z tą broda to dali czadu rotfl . Gdybym podają się wyzwania była by malowana w kolorach tęczy a skórę dookoła pomalował bym na czarno.

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0