diablo 3

Phoenix Diablo Tour LD i NLD

Dodał: Przemo, 03.09.2006 06:39, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w turnieju Diablo 2 sygnowanym logiem naszego Wortalu - Phoenix Diablo Tour.
8 i 9 września odbędą się dwa turnieje, odpowiednio dla postaci ladder i non-ladder.

Rozgrywki odbędą się na zasadach Polish Clan League 1/1, które dostępne są tutaj. Turniej ladder rozpocznie się dnia 8 września o godzinie 21:00 na kanale op phx-tour. Turniej non-ladder identycznie, z tym, że następnego dnia. Dokładny tryb rozgrywek (ilość grup, ilość osób wychodzących z grupy) zostanie podany przed turniejem. Pojedynki będą się odbywały do 3 punktów.

Na zdobywców pierwszych miejsc ladder i non-ladder czekają upominki, jedna z trzech gier do wyboru: Diablo II Złota Edycja, Warcraft III Złota Edycja, Antologia Blizzard. Sponsorem nagród jest nasz Wortal Phoenix.

Zapisy oraz szczegółowe informacje znajdziecie na naszym Forum w tym temacie. Jeśli macie jakieś pytania związane z turniejem, możecie je zadawać pod nr gg: 8510702gg. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.