diablo 3

Phx Tour: Relacja Filmowa

Dodał: Przemo, 23.09.2006 20:55, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
W Imperium powstał nowy dział, Relacje PCL. Został on utworzony z myślą o osobach, które chciałyby zobaczyć jak wyglądają walki w turniejach Diablo 2. Nasi reporterzy będą nagrywali najlepszych, czyli głównie finały i mecze o 3 miejsca. Na początek mamy dla Was relację filmową z walk finałowych rozegranego w dniach 8-9 września turnieju ld i nld Phoenix Diablo Tour, organizowanego przez nasz serwis. Autorem nagrania jest the_cartvan. Osoby, które nie mają ochoty pobierać pełnych walk (ważą one kilkaset megabajtów), mogą pobrać wersję skróconą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy pod ten link.

Już wkrótce rozpoczyna się piąta edycja Polish Clan League patronowana i sponsorowana przez nasz Wortal Phoenix. Oczywiście nasi reporterzy mają wstęp na nią i możecie liczyć na filmiki ;) Tymczasem zapraszamy do zapisów, szczegóły w jednym ze starszych newsów.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.