diablo 3

Plotki na temat zmian Battle.net

Dodał: Jedrush, 28.07.2008 15:54, Kategoria: Diablo 3

Strona DIII.net opublikowała fragment posta z jednego z prywatnych forów. Autor tekstu wyraźnie zastrzega, że to jedynie plotka, nie może jej potwierdzić ani zdementować. Mimo to jest to wypowiedź, którą warto przeczytać.

Oto treść tego posta:

„Żyję w Austin od ponad 2 lat, a Blizzard ma tam małą placówkę. Poznałem kilka osób z zarządu Blizzarda i udało mi się dowiedzieć następujących rzeczy:

Gdy wyjdzie D3, Blizzard wprowadzi znaczące zmiany do Battle.netu. Gracze otrzymają uniwersalne battle.netowe konto do wszystkich gier (można się domyślać, że chodzi o wszystkie gry z serii Warcraft [z wyjątkiem WoW], Starcraft oraz Diablo). Firma planuje rozpoczęcie sprzedaży czegoś w rodzaju breloczka do kluczy z cyfrowym wyświetlaczem (koszt – 6$), który co 10 minut ma generować nowy 11-cyfrowy numer. Ten numer ma być hasłem do konta. Ma to sprawić, że niemal niemożliwe będzie włamanie się na konto.

D3 ma zostać zupełnie inaczej napisane niż D2. Blizzard nie zamierza ulepszać kodu D2 na potrzeby D3, tak jak miało to miejsce w przypadku D1-D2. Zamierzają napisać od początku całe wnętrze gry, chcą zastosować wiele rozwiązań, których nauczyli się dzięki WoW, aby sprawić, by gra była bezpieczna. Kopiowanie przedmiotów ma stać się niemożliwe. Wyjaśniono mi to w ten sposób: "będzie to gra z architekturą WoWa, ale w skórze D3."

Zapytałem czy będą opłaty za korzystanie z Battle.netu, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Jestem jednak pewien, że z takimi zabezpieczeniami jak łańcuszek z kodami, będą.
”

Na koniec należy dodać, że faktycznie, Blizzard ma swoją placówkę w Austin, a na każdym panelu wspominane było o tym, że system zabezpieczeń Battle.netu ma zostać znacząco usprawniony. Poza tym takie breloczki, o których mowa w wypowiedzi już istnieją i funkcjonują w World of Warcraft.

http://www.blizzard.com/store/details.xml?id=1100000182

W związku z powyższym ta plotka staje się całkiem prawdopodobną.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Myrkul

Dodał: Myrkul, 06.08.2008 13:05

Dobre to z tym breloczkiem. Btw TQ to crap

__________________
Do you fear death?

V

Dodał: V, 30.07.2008 17:40

w sumie coś w tym jest, do fizycznych jest tyle różnych krytyków że i tak bardziej się tym wymiata, można by wzmocnić wartość energii to w końcu opłacało by się dodawać tam wink
1 energy = 0,1% magic dmg ? Oo chociaż może być za dużo, do balansu
smile2

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 30.07.2008 15:12

Dodajesz do siły-rosną obrażenia od broni.dajesz do zręczności-rośnie skutecznośc ataku i obrażenia od łuku itp. dajesz w żywotność-rośnie wytrzymałośc i życie...a energia-tylko mana,a gdyby rosła również moc czaru to było by logiczne i przyjemne.

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

Senega

Dodał: Senega, 30.07.2008 08:16

A moc świecenia czarów wzrastała wraz z poziomem czarów bigsmile

__________________
Magia to potęga

LordXman

Dodał: LordXman, 29.07.2008 12:08

Havoc to zaje... pomysł, tylko że coś jest źle ustawione. Rozwalające się elementy otoczenia nie są po to by skupiać na nich uwagę, są tylko elementem, który umila grę, więc jedyne co powinni z tym zrobić to trochę "przyspieszyć" latające obiekty.

addos wink, błyski też muszą być, chciał bym, żeby np. Czarodziejka miała bardzo świecące czary już od 1 levelu (to w końcu Czarodziejka!), za to Barbarzyńca powinien sprawić, że potwory będą przecięte na pół leciały, prosto na ściany komnat, na których ma zostać po nich tylko mokra plama...

__________________
www.egodota.blogspot.com (E - Gates of: Defense of the Ancients) - mój DotA'owy blog, zapraszam!

addos

Dodał: addos, 29.07.2008 11:37

Zgadzam się z LordXman. Jeśli to wszystko będzie w takim stylu jak to opisał, to ta gra będzie dla wielbicieli WoWa, błysków, światełek, fruwających latających i kręcących się kawałków wszystkiego co się da, komiskowej grafiki na powierzchni i bajecznie kolorowych podziemi. Nie wspomnę już o czasem beznadziejnych teksturach .

Za D1 i D2 przepadam. Ale obawiam się o D3. Kurcze, tyle czekania a ta nowa ekipa mnie niepokoi verysad

Odnoszę wrażenie, że chłopaki za bardzo się podniecają tym Havokiem i za wszelką cenę chcą go pokazać w każdej chwili i w wielkich ilościach. Aż czasami nienaturalnie.

Może im ta faza przejdzie i to wszystko jakoś stonują? Oby...

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 29.07.2008 09:41

LordXman -Zgadzam się z tym że Titan Quest to ogólnie mało grywalny kicz,aczkolwiek parę pierdół im nieźle wyszło(tylko kilka niestety)A zanim wyjdzie D3 to niejednemu sprzęt się "przeterminuje".Pocieszające jest to że sprzęt tanieje.Dla mnie premiera D3 = directx 10(lub wyższy) i vista 64 na pokładzie.

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

northerr

Dodał: northerr, 28.07.2008 23:33

Śmierdzi mi to... lecą na kasę za bardzo jeśli to będzie prawda!

__________________
Dead Eyes See No Future

LordXman

Dodał: LordXman, 28.07.2008 23:23

Ja w Crisisa nie pogram na moim PC, grafe mam w d... dowodem na to jest to, że gram w WC2, SC i D1. Po prostu w tych Czasach nowi gracze wymagają grafiki, a BLIZZARD na nią stawia, więc skoro stawiają to niech się postarają bardziej, więcej lepszej animacji - to by się przydało, bo "świat zewnętrzny" jest bardziej martwy niż SC teraz. Ja podałem tylko kilka rzeczy, tak na prawdę jest ich znacznie więcej! To są szczegóły, które bardzo umilają grę.

Z Titan Questa nich nic nie biorą, bo wyjdzie kicz, TQ ma kiepską grywalność.

__________________
www.egodota.blogspot.com (E - Gates of: Defense of the Ancients) - mój DotA'owy blog, zapraszam!

Seraf

Dodał: Seraf, 28.07.2008 22:57

heh TQ:IM dobre ale to jest gra na 1 raz niestesty do Diablo 2 wracałem ale do TQ raczej nie powróce
lol

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 28.07.2008 22:50

Mogli by podpatrzeć parę rozwiązań z Titan Quest.Wygląd plenerów jest świetny(lochy i jaskinie kuleją niestety),a system umiejętności przypadło mi do gustu-połączenie umiejętności czynnych i biernych,które sprawiają że hero wali niespodzianki i ciekawie łączone ataki."Plecak" też ma spoko- a barb na screnach wygląda jakby tylko 3 kieszenie miał do dyspozycji-2 w portkach i 1 w podartej koszulinie.Oby to zostało dopracowane - nie będzie mi się chciało po byle "szajbe" czy "tryba"latać teleportem do wiochy.xD

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

Seraf

Dodał: Seraf, 28.07.2008 22:10

Kiedy wyjdzie jest niewiadome,fakt grafika nie powala ale jeżeli ma wyjść za 2 lata to przez 2 lata na pewno się jeszcze poprawi.A i odpowiedz na moje poprzednie pytanie dotyczące lepszej gry??nie ma obecnie takiej i zapewne nie będzie.Nie ma konkurencji dla blizzarda co do h&s po prostu to musi wystarczyć i teraz takie narzekanie także nic nie da.

Ush

Dodał: Ush, 28.07.2008 22:04

d2 ma kiczowatą grafe i jest z...ste. Mi by wystarczało gdyby grafa była jak w icewind dale/neverwinter + rozdziałka odpowiednia na panorame. A co do BN, fajnie byłoby gdyby był darmowy...verysad

__________________
out of life

oxox

Dodał: oxox, 28.07.2008 20:55

Ja rozumiem lordaXmana, jeżeli dziś ta gra pójdzie luzem na obecnych kompach, a wyjdzie pewnie za 2 lata! kieedy karty graficzne będą o wiele szybsze, ludzie będą w nią grać przez dobre kilka lat aż do D4, to logiczne wydaje się zaimplementowanie lepszej grafy, Blizzard przesadza z tymi małymi wymaganiami i low-poly modelami. Crysis mnie nie rajcuje ale niech D3 cos sobą technologicznie reprezentuje

Lesniak

Dodał: Lesniak, 28.07.2008 20:50

Ten breloczek jest gitez majonez jak dla mnie smile2 Tylko wyraz "opłaty" trochę mnie drażni.

oxox

Dodał: oxox, 28.07.2008 20:48

Co za zaraza...wrr włączcie czasem myślenie, Blizz powiedział że batelnet będzie za darmo, dotarło? Bo BN jest z załżenia darmowy, kasę trzepią na WoW i za jakiś czas zapewne na "next-gen mmo" Co to za jakieś skowyty i zawodzenie, że płacić trzeba, że będą zabierać Wasze pieniądze na patche?supprised Co do breloczka to mam nadzieje że będzie po prostu w pudełku(dołączany do gry) ze SC2 i D3

Seraf

Dodał: Seraf, 28.07.2008 20:11

@LordXman nie rozumiem po co się rozpisałeś jak chcesz grać dla efektów graj w Crisisa i temu podobne, to raz, znajdź lepszego graficznie i środowiskowego H&S'a to dwa,po trzy to ma być gra for all nawet dla tych z gorszymi komputerami.ogólnie nie rozumiem takich jak ty z takimi wypowiedziami nie chcesz nie czekaj i tylewrr

addos

Dodał: addos, 28.07.2008 20:11

Może mnie ktoś oświecić o co chodzi z tym breloczkiem?

eps

Dodał: eps, 28.07.2008 20:03

Plotka niech będzie w 50% prawdą, lub ściemą. Jak będzie płatny to pora by pracować, i zbierać hajs na opłaty co miecha.pwnt

LordXman

Dodał: LordXman, 28.07.2008 20:00

Lipnie ta grafa wygląda :/, smuga po Cleave jest kanciasta. Jakaś trawa i inne takie rzeczy zlewają się w jeden bohomaz, krzak wygląda jak stare ususzone liście leżące na ziemi. Po za tym włosy Barbary są jak by jednolitą masą, nie przypominają włosów, ani trochę! Wszystko jest za jasne, zły kontrast, to sprawia, że gra wygląda jak obrazek (pejzaż), a nie jak "film". Do tego na Gameplay trailerze można zobaczyć latające odłamki stołów i czegoś tam drewnianego, wygląda to fatalnie, jak by nie było grawitacji, odłamki szybują wirując nie miłosiernie, aż
do przesady, w ogóle za wolno odłamki się rozsypują. Na Gameplay
trailerze widać również na początku, jak Barbek bije się z potworami stojąc w wodzie, potem gracz chwile bije powietrze (lol) toporkami w miejscu, stojąc dalej w owej wodzie, na której nie ma nawet jednego koła, czy innego znaku jakiegokolwiek ruchu (znakiem tego, zabity potwór który upadnie nie sprawi że woda się rozpryśnie tylko przez bieganie robią się kola na wodzie - kiepsko wrr). Poręcze na schodach są identyczne co jakieś 3 cm, nie różnią się zabrudzeniami czy pęknięciami, wszystkie są identyczne, tylko czasem jest dodana jakaś figurka czy coś... Po trąbie Barba (patrz Gameplay trailer) krew zombiaków leci we wszystkie strony, jak by zombiak został wysadzony, krew nie nie tryska jak po przecięciu mieczem, to bardziej przypomina granat odłamkowy, który jest z
KAŻDEJ strony zombiaka. W "zewnętrznym" świecie kamienie wyglądają jak by były jednolitą płaszczyzną
z ziemią, na Gameplay trailerze, jest moment, w którym Barb używa fali uderzeniowej do zwalenia ściany na potwory - pomysł świetny, ale wykonany kiczowato, graficznie kiepsko to wygląda. Takich rzeczy jest cała masa, to co jest teraz to jest MASKARA, gra ma tyle samo - co + (np. po kiereszowany zombiak który bez kończyn czołga się by Kogoś ubić), jestem ciekaw co będzie w wersji
ostatecznej!

Jednak z tym płatnym Battle.netem to głupia głupota, nie pochlastam się żeby na Battle.net był jeden więcej numer graczy on-line sad. Single player RuLeZ! I tak zawsze stawiam na fabułę rotfl. - Mam nadzieję, że to słowa bez przyszłości, czyli B.net 4 free pwnt.

__________________
www.egodota.blogspot.com (E - Gates of: Defense of the Ancients) - mój DotA'owy blog, zapraszam!

Mendel

Dodał: Mendel, 28.07.2008 19:36

Breloczki, nie zły pomysł, ale w tego płatnego BN to nie wieże wrr i raczej to niemożliwe. BN od zawsze miał być darmowy i ma być bigsmilebigsmile

A to tylko głupie plotki jakich wiele

LordXman

Dodał: LordXman, 28.07.2008 19:34

Ludzie, nie bierzcie tego zbyt serio bigsmile, to łgarstwo... Battle.net jest właśnie dlatego taki niesamowity, bo jest za free, jest tam dużo ludu itp. Nie odbiorą Battle.netowi duszy wrr(mam taką nadzieję).

Z resztą prawda jest taka, że WoW kosztuje - to nie sprawiło, że mają mniej ludzi. Jeżeli D3 Battle.net będzie płatny, ludzie i tak się zjawią. Więc, nie zależnie od tego co zrobią tak czy siak wyjdą na swoje wink.

__________________
www.egodota.blogspot.com (E - Gates of: Defense of the Ancients) - mój DotA'owy blog, zapraszam!

Zmija

Dodał: Zmija, 28.07.2008 19:34

blizz wypowiadal sie co do batte.net 2 i mowil ze nie bedzie platny

komrat

Dodał: komrat, 28.07.2008 19:26

imo bzdura, takie info to sobie mógł każdy wymyślić

Seraf

Dodał: Seraf, 28.07.2008 19:15

Jak na moje nie było by to dobre posunięcie.Jak tak zrobią stracą masę fanów i tyle z mojej strony.I tak wole singla lub tpc/ip ale szanuje graczy bn i teraz zastanawiam się nad kupnem jak będzie płatne pożyczę sobie od kumpla i tyle wrr

V

Dodał: V, 28.07.2008 19:10

akurat rozmawiają sobie o niczym Oo
to o płatnym BN to nawet nie plotka ale jakiś głupi wymysł Oo
tak sobie napisał bo nic mu nie powiedzieli supprised

będziemy czy nie będziemy płacić jest niewyjaśnionym problemem, ale na pewno nie ma co o tym dyskutować na podstawie tych bzdur, bo ja tu tylko widzę lanie wody wokół informacji które już były..

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

nightwolf19

Dodał: nightwolf19, 28.07.2008 18:31

Jeśli za granie na battle trzeba będzie płacić to chyba pozostanę przy grze w D3 w trybie singleplayer, battle.net powinien pozostać darmowy. Okaże się czy Blizzowi zależy na kasie czy na graczach.

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 28.07.2008 18:01

No tak..Kup grę..Kup breloczek..Zapłać za internet dostawcy..Opłać abonament za b.net..Kup dodatek...niedługo płacić trzeba będzie za łatki..Potem taryfy-nad ranem najtaniej itp..Potem u kupców w grze będzie trzeba kupować i naprawiać przedmioty za prawdziwą kasę przelewaną na prawdziwe konto(że o prowizji banku nie wspomnę)Przyzwyczajają nas do opłat aby w końcu płacić za wszystko..Oby moje słowa były tylko majaczeniem chorego umysłu..

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

Lazek

Dodał: Lazek, 28.07.2008 17:31

Jesli sie okaze ze trzeba placic zeby grac na necie ... to po co kupowac oryginal, wiekszosc pewnie sciagnie z toorentow, i beda mieli straty ;p Pewnie dlatego takie wielkie halo ( starcraft 2 ) co tydzien mowia o jakis zmianach np. turret bedzie kosztowal 107 mineralow xD Mysla ze takie gadanie nakloni wszystich do placeniu miesiecznego abonamentu za gre za ktora juz zaplacilem ...

__________________
Lazek

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 28.07.2008 17:06

A ja napisze tak: breloczki fajny pomysł. Dają rade w bankach, dadzą i w świecie Diablo smile Tylko lepiej by było, żeby breloczki były wliczone w cenę zestawu z grą i od razu dawały radę (że tak powiem).
Co do ewentualnego abonamentu: grę i tak kupie, jeśli opłata nie będzie wyższa niż 30-35 zł będę siedział na Battl'u, a jeśli więcej to będę grał w singla i trudno pwnt
Z czasem sie okaże ile w tym prawdy, a ile plotki.
Pozdrawiam

Hades

Dodał: Hades, 28.07.2008 17:01

Mi też się wydaje że to jednak nie plotka. A że cze ba płacić no cóż jeśli Blizz daje nam najlepsze gry to każe sobie za nie pławić. Chyba nie chcemy żeby nasza ukochana firma zbankrutowała jak FlagshipStudio.

LordXman

Dodał: LordXman, 28.07.2008 16:43

A mnie się to nie podoba! Kombinują i utrudniają życie sobie i graczom, a cheaty i tak będą.

__________________
www.egodota.blogspot.com (E - Gates of: Defense of the Ancients) - mój DotA'owy blog, zapraszam!

Lazek

Dodał: Lazek, 28.07.2008 16:29

Wydam kase zeby kupic gre i jeszcze mam placic zeby grac na necie wrr yyy, ten wow uderza im do glowy.

__________________
Lazek

V

Dodał: V, 28.07.2008 16:28

bardziej mi to wygląda na sklejkę plotek scilence
i to starych, bo nawet o breloczku jest 'strzęp' informacji Oo
w sumie nic nowego... bardzo bezpieczna gra... wiemy
całkowicie zmieniony battle.net z wieloma ciekawymi rozwiązaniami.. kto tu tego nie wie hey
i te zmiany BN od SC2 a nie od diabełka wrr2
ale nędzna plotka lol ^^

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

charlie86

Dodał: charlie86, 28.07.2008 16:15

Pomysł przedni. Im mniej cheaterów, duperów i tym podobnego szlamu, tym Charlie bardziej zadowolony.
Pomysł z breloczkami też mi się podoba. Nie mam nic przeciwko temu aby ta plotka okazała się realna.

Bozar

Dodał: Bozar, 28.07.2008 16:06

Wygląda to świetnie.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0