diablo 3

Sekrety "EnglishX STFU!"

Dodał: Przemo, 24.12.2005 01:31, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
Dziś obiecane wczoraj przez Krejda sekrety jego programu:

"Wczoraj zamieszczony został programik "EnglishX STFU!", a dziś - jak wczoraj obiecał kochany przez nas wszystkich redaktor naczelny Imperator Przemas I ^^ - miałem zdradzić Wam dwa "eastereggi" w nim tkwiące. Otóż wystarczy wejść do jakiejkolwiek gry i wcisnąć kombinację przycisków ALT+SHIFT+E, a także ALT+SHIFT+R . Każda spowoduje podobne działanie, jednak inne... hmm... zobaczcie zresztą sami. Wklepanie tych klawiszy uczyńcie jednak będąc postacią nie na czacie, tylko w grze. W przeciwnym razie zostaniecie zapewne wyrzuceni na jakiś czas z Battle.Netu (Realm Down).

Na oficjalnej stronie modyfikacji i programiku dorzuciłem też uaktualnioną listę spamerów, których "wyniuchałem" dziś w trakcie posiedzeń na czatach. Zapraszam do pobierania, jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego i żegnam."

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.