diablo 3

SoGT Tour Second Edition c.d.

Dodał: Danek, 20.01.2007 16:23, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
Oto trochę dodatkowych informacji o drugiej edycji - SoGT Tour (turnieju Diablo 2, o którym informowaliśmy już w starszym newsie), prosto od the_cartvana - lidera klanu SoGT i zarazem głównego organizatora turnieju:

"Mamy za sobą już tydzień od kiedy wystartował turniej Diablo 2 orga- nizowany przez SoGT. SoGT Tour Second Edition, z założenia miał być swoistego rodzaju sezonem rozgrywek w czterech trybach: 1v1, 22, 3v3, 4v4. Równocześnie z pojawieniem się pierwszych informacji na temat turnieju, ruszyły zapisy na rozgrywki w trybie 22, które będą trwać do 26.01 do godz. 21:00 - czyli tym, którzy jeszcze się nie zapisali, został jeszcze jeden tydzień na znalezienie partnera do rozgrywek.

Wczoraj natomiast oficjalnie ruszyły zapisy do rozgrywek w trybie 3v3. Przypominam, że aby zapisać się na turniej należy wejść na stronę klanu SoGT i w prawej części menu znajdziecie dział SoGT TOUR, gdzie znajdują się wszystkie istotne informacje takie jak:
- informacje ogólne
- historia SoGT Tour
- sędziowie
- FAQ
Oczywiście po kliknięciu na odpowiednie działy będziecie mogli się zapisać do danych rozgrywek. Serdecznie zachęcamy wszystkich znających zasady PCL do zapisywania się, gdyż na zwycięzców czeka symboliczna nagroda."

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.