diablo 3

Spis wszystkich umiejętności Barbarzyńcy

Dodał: Przemo, 23.10.2008 01:44, Kategoria: Diablo 3

W dziale Diablo 3 Umiejętności zamieściliśmy dziś poddział, w którym znajduje się lista i opis wszystkich znanych na dzień dzisiejszy (z grywalnej wersji Diablo 3 udostępnionej uczestnikom podczas BlizzConu) skilli Barbarzyńcy. Niektóre umiejętności opatrzyliśmy również screenami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy pod ten link.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Argon

Dodał: Argon, 26.10.2008 15:10

właśnie o to zdjęcie mi chodziło.
Właśnie ta jego przeźroczystość mnie zmyliła wink

Astolus

Dodał: Astolus, 26.10.2008 14:33

Argon To nie żadna zjawa czy coś w tym stylu, tylko męski Wizard. Jest taki przezroczysty, ponieważ nie został on do końca dopracowany, by pokazać go w demie. Oto zdjecie
http://diablo.phx.pl/diablo3/wizard.jpg

Argon

Dodał: Argon, 26.10.2008 09:47

Sam nie wiem, wiem że było te pole czy coś gdzie widać barba i Szamana i oprócz Wizzarda jakaż "zjawa" była.
Jak nie mam tej grafiki to trudno mi stwierdzić

Haxite

Dodał: Haxite, 26.10.2008 07:13

Argon, tak było coś takiego, ale to nie wszystkich 5 postaci, tylko WD, BARB oraz WIZARD w obu płciach, być może o to ci chodziło ;-)
Poszukaj w newsach ;-) lub w Dziale Diablo 3.

Argon

Dodał: Argon, 25.10.2008 23:34

Propo postaci w Diablo 3:
coś mi świta że w tym serwisie był jakiś zrzut ekranu na którym było widać wszystkie 5 postaci... ktoś z redakcji może wie czy takowa grafika u was była?? pamiętam że była kiepskiej jakości [bodajże było to zdjęcie z aparatu]?

Haxite

Dodał: Haxite, 25.10.2008 20:08

Fallen_SamaeL, ja też tak sądzę ;-) wracając do Diablo 2, dobrze ubrany barbarzyńca miecie wszystko, nazwać można go "Żywy Czołg" xD

Fallen_SamaeL

Dodał: Fallen_SamaeL, 25.10.2008 18:38

Blizz chciał stworzyć nowe postacie dla DIII wiec czemu wybrali jedną która sie powtórzy z II czesci diablo oczywiscie wiadomo ze tu mowa o Barbarzyńcy wybrali go ponieważ twierdzą że ta postać ma w sobie wielki potenciał smile

__________________
http://s19.bitefight.onet.pl/c.php?uid=66569

kawosz

Dodał: kawosz, 24.10.2008 14:00

Barb jest niesamowity. Maszyna do rozwałki. Chyba będzie pierwszą klasą jaką zrobię. Wszystko zależy od kolejnych odsłon.

__________________
strength and courage

Seraf

Dodał: Seraf, 23.10.2008 22:34

ty jak te same?? barb jest ulepszony WD jak na moje nie ma odpowiednika bo przecież ni to druid ni to nekromanta.A wizard jest odłamem czarodziei z d2 używa nowego stylu magii, tzn. takich brudnych chwytów.galsses

kaisp

Dodał: kaisp, 23.10.2008 19:06

hum... mi sie wydaje ze te postacie ktore zostaly narazie ujawnione sa te same co z diablo 2 sad

__________________
pala

Jogurt

Dodał: Jogurt, 23.10.2008 16:20

przy Bash - Odrzucanie powinno być uderz(a) pwnt

rozowykubek

Dodał: rozowykubek, 23.10.2008 11:26

alleluja smile2
i o to chodzilo, ja chce juz uzyc seismic slamu foch




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0