diablo 3

Szóste urodziny Imperium Diablo

Dodał: Przemo, 17.10.2008 18:16, Kategoria: Imperium Diablo

Dziś mija dokładnie 6 lat od dnia, w którym Imperium Diablo miało swoją premierę w Internecie. Szósty rok istnienia Imperium był wyjątkowy, zarówno dla redakcji jak i dla samego serwisu oraz naszych gości - oczywiście za sprawą ogłoszenia długo oczekiwanej trzeciej części Diablo. Przed Imperium Diablo kolejny rok istnienia, który, miejmy nadzieję, przyniesie nam równie wiele miłych przeżyć związanych z Diablo co poprzedni :)
Z okazji urodzin dodaliśmy piąty layout serwisu do wyboru (można go wybrać z listy znajdującej się po prawej stronie, pod logo), o nazwie "czerwony". Autorem nowej szaty graficznej jest Firley.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
arcyzuzel

Dodał: arcyzuzel, 21.10.2008 15:30

zdecydowanie najlepsza skórka firleysupprised przynajmniej juz nie musze ogladac tej obleśnej czarnej skórki ... 1 sto lat a przynajmniej tyle ile jeszcze diablo będzie popuralne i chocby 1 gracz w nie grałsmilegalsses

__________________
a fresh meat !!!!!

Valcklor

Dodał: Valcklor, 20.10.2008 23:43

przerzucam się na nowy layout, dzięki ci o Firley :X

__________________
www.sesionrpg.mojeforum.net www.imp-diablo.myminicity.com www.diablo.phx.pl/imperium

Dravius

Dodał: Dravius, 20.10.2008 10:42

sto lat! sto lat!!! :S gz skina Firley, bardzo oryginalny.

Isair

Dodał: Isair, 18.10.2008 17:48

HB. Mam nadzieję, że pociągniecie jeszcze trochę, choć was nie lubię (wiecie za co hey). Hew hew. Co prawda to prawda, nie ma lepszej polskiej strony o Diablo.

P.S.: Świetna robota, Firley.

//C.B. Isair

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 18.10.2008 17:55

SiLver

Dodał: SiLver, 18.10.2008 08:25

sto lat...

pawelx999

Dodał: pawelx999, 17.10.2008 23:44

To już 6 lat.Wszystkiego najlepszego z tej okazji, 1000lat i 3 dni.Ta nowa skórka jest zaje*****galssesgalssesgalsses.

__________________
Ostrze Mrozu jest głodne

MarekNor

Dodał: MarekNor, 17.10.2008 21:13

CO? Już SZEŚĆ lat?! Bez przesady, mi się wydaje, że jeszcze kilka miesięcy temu było 5 lat... Ale ten czas leci...
A wracając do tematu: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! I oby nasze wnuki i ich wnuki itd. korzystały z tej strony bigsmile
Co do nowej skórki: SUPER! Gratuluję autorowi.

__________________
Æ æslke Diablo ;)

eps

Dodał: eps, 17.10.2008 20:28

GZ, tak długiego stażu jaki już ma ID. 6 Latek to sporo czasu przeznaczonego na rozrost tej strony.

Seraf

Dodał: Seraf, 17.10.2008 20:28

100 lat!!! i jeszcze dłużej!!! serwis jak sama saga gier.Wszystkiego naj!! I wielkie podziękowania dla twórców, bo to dzięki tej stronie wracałem co raz do 'Diablo',zaraz po odwiedzeniu imperium.A teraz przed premierą D3 po prostu wzorowo!!! 6+wink

Rudy_96

Dodał: Rudy_96, 17.10.2008 20:19

Jak niżej bigsmilebigsmilebigsmile Wszytkiego najlepszego. Super stronka naprawdę sie wam udała dzieki all ze to ze dodajecie na bieżąca newsy...

__________________
Diablo III nadchodzi.....

nightwolf19

Dodał: nightwolf19, 17.10.2008 19:28

Z okazji kolejnych urodzinek życzę ID wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim nieustannego rozwoju, trzymajcie tak dalej.
Nowy skin zdecydowanie odświeżył wygląd strony, gratki dla Firley`a, naprawdę świetna robota.

Haxite

Dodał: Haxite, 17.10.2008 19:19

ohohoh pwnt
17 Paźniernik 2008r - 6 lat ID, a pól roku temu, tj. 11 Kwietnia 08r Forum Imperium Diablo miało swoją trzecią rocznicę smile
No elegancko, kozackie daty imo mało, która strona mogła by się poszczycić takimi osiągnięciami jakie ma ID smile2 a teraz życzenia:
bigsmilebigsmilebigsmile Ja ID życzę istnienia, nawet gdy już o Diablo zapomną ;-) etc bigsmile Koniec życzeńbigsmile
Jeżeli chodzi o czerwoną skórkę to Firlej dał rady - kozak - zajebiście mu to wyszło smile2

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 17.10.2008 19:20

Kszyho

Dodał: Kszyho, 17.10.2008 19:08

HB ID, naprawdę wspaniała stronka jakich mało smile2 100 lat!

A czerwona skórka miodzio.

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 17.10.2008 19:17




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0