diablo 3

Teaser - dzień szósty. W oczekiwaniu na ceremonię otwarcia...

Dodał: Wanderer, 28.06.2008 10:23, Kategoria: Blizzard

Już za niespełna półtorej godziny w Porte de Versallies w Paryżu odbędzie się ceremonia otwarcia wielkiej imprezy Blizzarda, Worldwide Invitational 2008. Tuż przed tym ważnym wydarzeniem Blizzard opublikował kolejny teaser na swojej stronie.



Został dodany nowy znaczek, przedstawiająca uśmiechającą się twarz, z przymrużonym okiem. Czy uśmiechnięty Blizzard puszcza do nas oko mówiąc "spokojnie, wszystko będzie ok"? Pozostałe znaki zostały znacznie bardziej podświetlone. Powstała teoria, iż nawiązują one do pieczęci z Sanktuarium Diablo. Co ciekawe, nazwa obrazka z nowym znakiem brzmi ice5andahalf (ice5 i połowa). Możliwe jest więc, że zostanie dziś pokazany jeszcze jeden, nowy teaser, prawdopodobnie po ceremonii otwarcia, która odbędzie się o 11:45.

Dzień 1



Dzień 2



Dzień 3



Dzień 4



Dzień 5



Dzień 5 i pół



Warto również zauważyć, że po prawej stronie od tajemniczej postaci pośrodku, ukazał się dziwny element, przypominający sopel lodu, bądź... kamień duszy:



A sala w Porte de Versallies czeka już na gości i rozpoczęcie ceremonii otwarcia Worldwide Invitational 2008, które miejmy nadzieję, będzie dla nas, fanów gier z serii Diablo, szczęśliwą imprezą.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
MiBac

Dodał: MiBac, 28.06.2008 16:58

sporo ich teraz będzie wychodziło smile

urbanpower

Dodał: urbanpower, 28.06.2008 16:00

Video do Diablo 3^^

http://www.pcgames.de/aid,649356/Video/Action-Rollenspiel/Neuer_Trailer_zeigt_rund_20_Minuten_Gameplay-Szenen_aus_Diablo_3/

urbanpower

Dodał: urbanpower, 28.06.2008 15:58

Video do Diablo 3^^

http://www.pcgames.de/aid,649356/Video/Action-Rollenspiel/Neuer_Trailer_zeigt_rund_20_Minuten_Gameplay-Szenen_aus_Diablo_3/

urbanpower

Dodał: urbanpower, 28.06.2008 15:57

Video do Diablo 3^^

http://www.pcgames.de/aid,649356/Video/Action-Rollenspiel/Neuer_Trailer_zeigt_rund_20_Minuten_Gameplay-Szenen_aus_Diablo_3/

Pablo600

Dodał: Pablo600, 28.06.2008 12:43

NA BLIZZARDZIE JEST JUZ EKSTA WIELE LAT CZEKANIA ALE JEEESST

ororo

Dodał: ororo, 28.06.2008 12:37

ujawnili w całosci teaser okładka DIABLO3!!!!galssessmile2

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

Wyv

Dodał: Wyv, 28.06.2008 12:36

Jestem ciekaw kiedy w sprzedaży będzie

ororo

Dodał: ororo, 28.06.2008 12:35

ujawnili w całosci teaser okładka DIABLO3!!!!galssessmile2

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

Pablo600

Dodał: Pablo600, 28.06.2008 12:34

NA BLIZZARDZIE JEST JUZ EKSTA WIELE LAT CZEKANIA ALE JEEESST

ororo

Dodał: ororo, 28.06.2008 12:34

ujawnili w całosci teaser okładka DIABLO3!!!!galssessmile2

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

mikolajm

Dodał: mikolajm, 28.06.2008 12:32

co apteczki zamiast potionow? i tak kocham blizzarda wink

Pablo600

Dodał: Pablo600, 28.06.2008 12:31

NA BLIZZARDZIE JEST JUZ EKSTA WIELE LAT CZEKANIA ALE JEEESST

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 12:28

10 lat ! 10 lat czekania ! Tzrba myslec nad nowym kompem

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 12:26

wejdzcie na blizzard.com

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

O_O

Dodał: O_O, 28.06.2008 12:25

jak pieknie sie strona blizza otwiera ^^ mniam ^^

Rist

Dodał: Rist, 28.06.2008 12:25

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa smilesmilesmile

__________________
"i wezwałem imienia Pana, ale Pana tam nie było..."

V

Dodał: V, 28.06.2008 12:25

ja tez chce to zooobaczycc proszeeeeee ! XD bigsmile

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

Wyv

Dodał: Wyv, 28.06.2008 12:23

ZAJE...SUPER :d

mikolajm

Dodał: mikolajm, 28.06.2008 12:21

a nie mowilem DIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABLOOOOOOOOOOOO!!wink

HardcoreEnemies

Dodał: HardcoreEnemies, 28.06.2008 12:21

O ja pier*ole ale jazda bigsmilebigsmile no to teraz trzeba zbierać na nowego kompa pwnt

__________________
Dig up her bones

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 12:20

DDDDDDDDDDDDDDIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAABBBBBBBBBBBBBBLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOO III3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

Trq

Dodał: Trq, 28.06.2008 12:20

mnie tam ta twarz teraz bardziej niz kiedykolwiek przypomina protossa ;p a to pionowe cos to trzonek jego kosy (w sc2 DT maja kosy ;p)

ororo

Dodał: ororo, 28.06.2008 12:20

JEST DIABLO 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

qnta

Dodał: qnta, 28.06.2008 12:19

naprawdę????

__________________
qnta

szoppracz

Dodał: szoppracz, 28.06.2008 12:19

jest jest jest! za gry online podaje -> diablo 3!!!!!!! byl trailer

Kubawojownik

Dodał: Kubawojownik, 28.06.2008 12:19

Ludzie daiblo III - tak pisze na gram online bigsmile

O_O

Dodał: O_O, 28.06.2008 12:19

YYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHlol

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 12:19

DIABLO III !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O BOZE DIABLO III !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OGLOSILI DIABLO III !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

Bverrit

Dodał: Bverrit, 28.06.2008 12:19

JJEEEEEEEEEEEEEEST mamy d3 xd

__________________
www.vgroup.pl

lazur2012

Dodał: lazur2012, 28.06.2008 12:19

TAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!! ^^

Wyv

Dodał: Wyv, 28.06.2008 12:18

O K***A Zajebiscie bigsmile

Nexorius

Dodał: Nexorius, 28.06.2008 12:18

MAMY DIABEŁKA !!!!!!!!!!

__________________
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce :)

Lupcyngier

Dodał: Lupcyngier, 28.06.2008 12:18

DIABLO III!!!!!

HardcoreEnemies

Dodał: HardcoreEnemies, 28.06.2008 12:18

No to buba verysad Chyba nie pooglądam. A niech to szlag!

__________________
Dig up her bones

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 12:17

sobota, 12:15

Uwaga Uwaga – Morhaime zapowiada główną atrakcje całego spotkania. Atmosfera na sali sięga zenitu. Mają NOWĄ GRĘ!!!!

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

qnta

Dodał: qnta, 28.06.2008 12:17

jaką nową grę?!?!?

__________________
qnta

Wyv

Dodał: Wyv, 28.06.2008 12:17

Co on powiedzial... World premier of.. co ? wcielo mi wtedy sad(

O_O

Dodał: O_O, 28.06.2008 12:17

glowna atrakcja bedzie nowa gra

Lupcyngier

Dodał: Lupcyngier, 28.06.2008 12:16

Gosc zapodaje muze z diablo!!!

Morra

Dodał: Morra, 28.06.2008 12:14

Oczywiście ,że to róg ha! chyba jednak będzie Diabeł lol

northerr

Dodał: northerr, 28.06.2008 12:13

DarkBolo >> WMP

__________________
Dead Eyes See No Future

Bverrit

Dodał: Bverrit, 28.06.2008 12:12

No to chyba sobie nie pooglądamy. Serwer nie dopuszcza większej ilości widzów. Jest limit wrr

__________________
www.vgroup.pl

qnta

Dodał: qnta, 28.06.2008 12:10

u mnie czasem jest głos ale tnie jak nigdy

__________________
qnta

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 12:08

Probowalem z 20 razy, bede dalj probowal, a w czym ogladasz ? WinAmp ?

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

northerr

Dodał: northerr, 28.06.2008 12:06

DarkBolo >> u mnie też to wyskakuje, kliknij jeszcze raz na odnośnik ze strony.

__________________
Dead Eyes See No Future

O_O

Dodał: O_O, 28.06.2008 12:06

moze macie mute? xD

lazur2012

Dodał: lazur2012, 28.06.2008 12:05

U mnie niby jest i słychać ,ale za to strasznie przerywa pwnt

northerr

Dodał: northerr, 28.06.2008 12:05

ja mam już dźwięk, ale przycina się cholerstwo...

__________________
Dead Eyes See No Future

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 12:04

"Maxim user cap is reached, please try again later"

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

Wyv

Dodał: Wyv, 28.06.2008 12:03

Wy też głosu nie macie ?

northerr

Dodał: northerr, 28.06.2008 12:02

U mnie już leci, ale nie ma głosu :/

__________________
Dead Eyes See No Future

komrat

Dodał: komrat, 28.06.2008 12:02

jest obraz ale dzwieku nie mam wrr2

northerr

Dodał: northerr, 28.06.2008 12:00

Dzięki Kimex za te info.

__________________
Dead Eyes See No Future

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 12:00

Na stronce podanej przez Kimex mozna sledzic co sie dzieje w Paryżu

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

Kimex

Dodał: Kimex, 28.06.2008 11:57

[b]http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=41705

INFORMACJE NA TEMAT WWI! aktualizowane[/b]

__________________
"Z popiołów strzelą znów ogniska"

ororo

Dodał: ororo, 28.06.2008 11:56

Kur... ludzie piszcie coś ciekawego.Kto ma niech pisze bo zaraz nerwicy dostaneverysadsad

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

Kimex

Dodał: Kimex, 28.06.2008 11:55

http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=41705

__________________
"Z popiołów strzelą znów ogniska"

Bverrit

Dodał: Bverrit, 28.06.2008 11:55

U mnie również pokazali, chyba problemy techniczne. Wywaliło mnie z neta i już nie mogę się połączyć verysad

__________________
www.vgroup.pl

northerr

Dodał: northerr, 28.06.2008 11:53

Dokładnie u mnie też pokazali przez chwilę salę, ciemną salę ale było widać sylwetki jakichś ludzi, być może sprawdzają kamery...

__________________
Dead Eyes See No Future

Nexorius

Dodał: Nexorius, 28.06.2008 11:53

Nie ważne jak ktoś ogląda, to niech pisze kiedy ogłoszą to "coś" bigsmile

__________________
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce :)

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 11:51

"Maxim user cap is reached, please try again later"

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

K9N_Neo

Dodał: K9N_Neo, 28.06.2008 11:51

Pewnie drobne spóźnienie.

__________________
D2 LoD 1.11b battle.net

lazur2012

Dodał: lazur2012, 28.06.2008 11:50

U mnie przez chwilę pokazali salę i to wszystko ,dalej logo :/

Nexorius

Dodał: Nexorius, 28.06.2008 11:49

Ja mam uruchomione u nic nie widzę, nie mam żadnego przekazu ?? WTF ??

__________________
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce :)

K9N_Neo

Dodał: K9N_Neo, 28.06.2008 11:48

U mnie jak na razie jest tylko pokazane logo WWI.

__________________
D2 LoD 1.11b battle.net

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 11:47

MNie sie nie moze polaczyc ...connecting caly czas...

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

northerr

Dodał: northerr, 28.06.2008 11:45

Już jest! Przekaz już jest, oglądamy!

__________________
Dead Eyes See No Future

komrat

Dodał: komrat, 28.06.2008 11:44

Evil has Survived...?

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 11:43

Ja odpalilem, i jak narazie mam czarny ekran. Dlugo sie laczy, zobaczymy co z tego bedzie, jakby co to piszcie

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

lethial

Dodał: lethial, 28.06.2008 11:42

Dajcie link do tej relacji plz

__________________
xD

ororo

Dodał: ororo, 28.06.2008 11:38

Ja równiez prosze o relacje na bieżąco mam problemy z netem i nic z tego mi nie wyjdzisadJak coś ciekawego piszciegalsses

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

Greg

Dodał: Greg, 28.06.2008 11:38

Moim zdaniem to jest rug Diablo. Zresztą widać że jest gruby a żaden kamień dusz od któregoś z trzech braci nie jest gruby raczej chudy nieprawdasz.

northerr

Dodał: northerr, 28.06.2008 11:37

Ja już uruchomiłem przekaz z WII 2008, ale jeszcz enic nie ma oprócz obrazka przedstawiającego 3 postacie: Warcraft, Diablo, Starcraft. Ten obrazek miga na swój sposób ukazując w tle czerwony cień... Diablo! Albo ja mam jakieś zwidy, albo coś z komputerem... sprawdźcie to.

__________________
Dead Eyes See No Future

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 11:33

Prawdopodobnie nie zobacze ceremonii otwarcia. informujcie nas na bierzaca. Jak cos oglasza to piszcie odrazu

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

Redgrad

Dodał: Redgrad, 28.06.2008 11:30

przypomina kamień duszy który baal przyczepiony miał do ciała jak dal mnie.Można go zobaczyć na filmiku otwierającym piąty act gdy przedstawiciel barbarzyńców przychodzi do baala nakazując mu cofnąć jego wojska z przed góry arreat

O_O

Dodał: O_O, 28.06.2008 11:24

mi to w ogole sopla lodu nie przypomina, ma inna fakture, rozni sie od tego lodu na calym obrazku. moze to zakrzywiony rog diablo? oO

Rower93

Dodał: Rower93, 28.06.2008 11:15

A moim zdaniem bedzie to nowa postac ktora włąda lodem bo zobaczcie im bardziej jest aktywna tzn. pieczecie podswietlone oczy blyszczace to wiecej jest lodu zobaczcie ze na pierwszym teaserze jest mało lodu bigsmile a potem jest go coraz wiecej xD ale to tylko moja teoria PS. JA CHCE D3

pwnt

__________________
ROVER 93

Lyserg

Dodał: Lyserg, 28.06.2008 11:11

Tak szczerze wolał bym żeby to był dodatek albo patch do diablo 2 galsses.

Ale nie pogniewam sie jak to będzie Diablo 3 galsses .

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 28.06.2008 11:10

Co z tym "AWARDS" ??

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

K9N_Neo

Dodał: K9N_Neo, 28.06.2008 11:02

Jak dla mnie to już bez wątpienia Diablo III

__________________
D2 LoD 1.11b battle.net

northerr

Dodał: northerr, 28.06.2008 11:01

http://www.blizzard.com/us/diablo2/

Też bardzo ciekawe... (mówię o obrazku "AWARDS"smile2

__________________
Dead Eyes See No Future

northerr

Dodał: northerr, 28.06.2008 11:00

Można już wejść na http://eu.blizzard.com/wwi08/streams.xml i sprawdzić listę o czym będzie mówiono na WII, nie widzę tam nic o Diablo, ale jak już ktoś mówił, gdyby było tam diablo to już byłoby wszystko jasne, ciekawe czy nas czymś zaskoczą... oby!

__________________
Dead Eyes See No Future




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0