diablo 3

Teaser na oficjalnej stronie Blizzarda - Uaktualniono (25.06.08)

Dodał: Wanderer, 23.06.2008 12:09, Kategoria: Blizzard

Blizzard na kilka dni przed imprezą Worldwide Invitational 2008 umieścił na swojej stronie teaser, który wygląda następująco:



W poprzednich latach teaser'y na stronach Blizzarda poprzedzały oficjalną zapowiedź nowej gry, wielce prawdopodobnym jest więc, że już za niecały tydzień poznamy nowy tytuł tejże firmy.

Ci bardziej spostrzegawczy dojrzą w środku obrazka odcień czerwonego koloru, jak również to, że za ścianą lodu coś się znajduje. Co, dowiemy się być może w następnych dniach, gdyż prawdopodobne jest, że Blizzard będzie wypuszczał codziennie nowe teaser'y, aż do WWI (28-29 czerwca).



Niektórzy zapewne pamiętają hasło reklamowe patcha v 1.10 "Hell has frozen over", czyli "Piekło zamarzło".



Następną w kolejce po Starcrafcie, najdłużej oczekującą na kontynuację grą Blizzarda, jest Diablo 2. Europa (WWI 2008 odbędzie się w Paryżu) jest idealnym miejscem na ogłoszenie kolejnej części "diabełka", gdyż na Starym Kontynencie mieszka największa ilość fanów gier z serii Diablo. Do tego dochodzą plotki o Diablo 3, jakie ukazywały się w ostatnim czasie oraz fakty, takie jak przejęcie przez Blizzard domeny diablo3.com na początku maja bieżącego roku, wzmożone poszukiwania nowych pracowników do zespołu odpowiedzialnego za serię gier Diablo czy wydanie patcha no cd do Diablo 2 niedługo przed imprezą (w zeszłym roku firma wydała łatkę no cd do Starcrafta 1, na kilka dni przed zapowiedzią drugiej części tejże gry). Warto też wspomnieć, że w drugim dniu nadchodzącego WWI, 29 czerwca, minie dokładnie osiem lat od światowej premiery Diablo 2.
Nie chcemy zapeszać, ale wniosek narzuca się sam - początek wakacji może być również początkiem nowej ery dla serii gier Diablo :)

Aktualizacja#1, 24.06.08: Dzisiaj światło dzienne ujrzał nowy teaser:



Jak zapewne zauważyliście, na obrazku po prawej stronie umieszczona została runa Hel, co spowodowało jeszcze większe ożywienie wśród fanów Diablo.



Pojawienie się nowego teasera wywołało lawinę przypuszczeń i teorii. Wiele z nich znajduje się na forum pod tym adresem. Zapraszamy do dyskusji.


Aktualizacja#2, 24.06.08: Blizzard podał informacje o sklepie WWI, jednocześnie odsłaniając ten oto obrazek:



Aktualizacja#3, 24.06.08: Tajemnicza Układanka

Blizzard na swojej stronie umieścił w pliku master.css odnośnik do ukrytego obrazka o nazwie 4.jpg. Codziennie pojawiają się nowe obrazki, które zdają się łączyć ze sobą w układankę. Prawdopodobnie jest ich 6. Sam obrazek wydaje się być fragmentem fan arta, niestety jednak został on usunięty z galerii Blizzarda.

- Z nazwy pliku wysnuła się ciekawa teoria. Mianowicie, liczba odpowiada literze w alfabecie, więc liczba 4 wiąże się z literą D. Następnego dnia w pliku pojawił się nowy odnośnik do obrazka, o nazwie 15.jpg. Tym razem, liczba 15 odnosi się do litery O.

Mamy więc: D - - - - O.

Ciekawe, nieprawdaż?

- Kolejna teoria powiązana z pierwszą. Katalog z plikiem .css jak i obrazkami nosi nazwę 232309. Biorąc pod uwagę pierwszą teorię, otrzymujemy wyraz: WWI.

- Wśród fanów pojawiła się opinia, iż opisywany fan art przedstawiał Diablo ogrzewającego się przy ognisku, przykrytego fioletowym płaszczem. Czy ta informacja jest prawdziwa, okaże się już niedługo.

- W pliku CSS każdy obrazek określony jest również drugą nazwą, odpowiednio: "Tundra" oraz "Cavern". Są to nazwy lokacji w Diablo II.



Aktualizacja#4, 25.06.08: Kolejny teaser, kolejne zamieszanie:


Jak widać, został dodany nowy znak. Znak ten pochodzi z gry Starcraft 2, jest symbolem Protossów.


Tak więc, na obrazku znajdują się 3 znaki. Każdy znak odnosi się do innej gry. Odpowiednio w kolejności ukazywania się znaków: Wrath of The Lich King (Warcraft), Diablo 2, Starcraft 2.


W zeszłym roku, przed zapowiedzią Starcrafta 2, Blizzard wymieniał po kolei swoje gry w teaserach, by na końcu odkryć drugą część Starcrafta. Być może teraz też tak robi, tylko w bardziej fantazyjny sposób.


Co do tajemniczej układanki, Blizzard dodał nowy obrazek o nazwie 23.jpg, który według wcześniejszej teorii przyporządkowującej nazwy plików do danej litery w alfabecie, wskazuje na literę W. Tym samym nie ma już możliwości ułożenia słowa "Diablo". Wśród fanów toczą się dyskusje, jakie słowo w takim razie jest rozwiązaniem układanki.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Arach

Dodał: Arach, 28.06.2008 00:42

Ludzie nie chce wam psuć nastrojów te oczy są króla nieumarłych w azerotch a te runy to prawdopodobnie symbole jakimi posługują się rycerze śmierci galsses

Przemo

Dodał: Przemo, 26.06.2008 12:26

Trzy teasery już za nami, dziś ukazał się czwarty. Zapraszamy do naszego newsa o nim: http://diablo.phx.pl/news/teaser--dzien-czwarty/

__________________
http://diablo.phx.pl/

squadnik

Dodał: squadnik, 26.06.2008 11:33

wg mnie to już przesada, wątpie szczerze i wydaje mi się, że faktycznie widzimy to czego bardzo chcemy.
Blizz dokładnie wie jak wielkie jest pragnienie. Aż takich przesłań i zagadek nie musi robić by wzniecić zainteresowanie.
Wystarczyłby zwykły zegar odliczający czas na stronie powitalnej a i tak by wszyscy robili w majty z podniety! bigsmile

__________________
www.okinet.pl | www.squadnik.com | www.fdesign.pl

mikolajm

Dodał: mikolajm, 26.06.2008 11:32

http://img515.imageshack.us/img515/3001/ice4oq9.jpg spojrzcie teraz na ten teaser. uwydatnilem kolor czerwony. widac wyraznie jakiegos demona a to wokol to nie lod tylko kamien ktory posiadal bhaal. co o tym sadziciewink

Otrychiusz

Dodał: Otrychiusz, 26.06.2008 11:26

Tylko, hmm, jest mały problem - w queście jest mowa o DWÓCH gwiazdach, na symbolu są cztery. Chyba, że nie liczymy zamalowanego punktu i tego w środku, lub uznajemy je za sanktuarium i niebo + 2 gwiazdy. Niee, za dużo domysłów, to nie ma jednak sensu.

adamori

Dodał: adamori, 26.06.2008 11:21

masz racje też mi się z tym skojarzyło jak 1 raz to zobaczyłem

__________________
Wojownicy ze wszystkich stron globu, szykujcie miecze, topory, zbroje i zaklęcia, zbliża się kolejna wojna Porządku z Chaosem!

Otrychiusz

Dodał: Otrychiusz, 26.06.2008 11:15

" Nie wiem jak wam ale mi się ten nowy znaczek trochę z Diablo I kojarzy. Szczególnie z dodatkiem Hellfire i z mapą za pomocą której można było do krypty wejść. Bajer tylko w tym że za Hellfire nie odpowiada Blizzard a Sierra.... "

Czekaj! To ma swój sens! Pamiętacie:

Z ostatecznej wersji Diablo zostało wycofanych bardzo wiele questów. Spośród tych wycofanych zadań najbardziej znany jest quest o nazwie "The Map of The Stars". To zadanie zlecał nam Cain gdy mieliśmy przy sobie mapę. Opowiedział nam o mapie, która została stworzona po to by pokazać kiedy Diablo uwolni się ze swojego więzienia. Kiedy dwie gwiazdy na mapie się połączą, Diablo będzie u szczytu swych mocy. Będzie wszechpotężny, i niezwyciężony. Zadanie polegało na zabiciu Diablo zanim gwiazdy na mapie się połączą. Jednak Blizzard zrezygnował z tego zadania a część tekstów pochodzących z "The Map of The Stars" zostało wykorzystanych w zadaniu "Archbishop Lazarus" oraz "Diablo"

Wycofany quest z pierwszego Diablo. Może to tylko szukanie rozwiązania na siłę, ale te symbol wygląda nieco jak układ gwiazd (od razu skojarzył mi się z układem heliocentrycznym, słońce, planety, nadążacie?). Z drugiej strony jeden symbol może nic tutaj nie znaczyć, dopiero po skojarzeniu go z innymi może dać rezultat.

Khorne

Dodał: Khorne, 26.06.2008 11:11

http://battle.net/images/ i http://www.battle.net/images/splash_diablo.jpg. Pierwszy obrazek to kod binarny po odkodowaniu uzyskujemy napis : "get ready".

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 26.06.2008 11:04

Jak się dokładniej przyjrzeć to na srodku szczeliny widać jakby białe oczy.

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

DymekPC

Dodał: DymekPC, 26.06.2008 11:02

A tak na serio ... to nie wiem pwntpwnt

DymekPC

Dodał: DymekPC, 26.06.2008 11:01

Według mnie na tym znaczku jest mroczna trójca przy portalu xD xD xD

adamori

Dodał: adamori, 26.06.2008 10:54

po dokładnym obejrzeniu obrazka odwróceniu kolorów mam wrażenie ze to diablo a po środku są 2 śnieżki które wyglądają jak oczy

__________________
Wojownicy ze wszystkich stron globu, szykujcie miecze, topory, zbroje i zaklęcia, zbliża się kolejna wojna Porządku z Chaosem!

adamori

Dodał: adamori, 26.06.2008 10:45

moim zdaniem albo blizz robi nową grę albo d3
są znaki z 3 największych gier blizzarda a teraz pojawia sie 4 nikomu nie znany więc może to oznaczać 4 grę
ale znowu patrząc na widać że na tym obrazku diablo jest na górze i zajmuje najwięcej miejsca być może dlatego że wychodzi 3 a być może to najlepiej sprzedana gra i dlatego ma najbardziej rzucające się w oczy miejsce. chodź na ręce diablo widzę coś jak 3 ale chyba mi sie zdaje albo to zakodowany znak od blizza bigsmile

__________________
Wojownicy ze wszystkich stron globu, szykujcie miecze, topory, zbroje i zaklęcia, zbliża się kolejna wojna Porządku z Chaosem!

Haxite

Dodał: Haxite, 26.06.2008 10:37

DarkBolo, a mnie się kojarzą w nowym teaserze z tym co jest na obrazku..
http://img371.imageshack.us/img371/9527/omfgcs1.jpg, jeżeli chodzi o nowy znaczek/runę to redakcja ma pewny pomysł, który ujawnimy w nowym newsie pwnt

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 26.06.2008 10:33

W najnowszym teaser'rze widac oczy. Kojarza mi sie one z oczami Arthasa, po tym jak stal sie Lich King.

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

Ardoha

Dodał: Ardoha, 26.06.2008 10:08

Nie wiem jak wam ale mi się ten nowy znaczek trochę z Diablo I kojarzy. Szczególnie z dodatkiem Hellfire i z mapą za pomocą której można było do krypty wejść. Bajer tylko w tym że za Hellfire nie odpowiada Blizzard a Sierra....

__________________
The ground will tremble with each our step!

Otrychiusz

Dodał: Otrychiusz, 26.06.2008 09:56

http://images32.fotosik.pl/299/4654ea54094575e3.jpg
No i co to może być? Nie pasuje do żadnej runy, w innych grach też się z tym nie spotkałem... przynajmniej nie pamiętam.

DonMateo

Dodał: DonMateo, 26.06.2008 09:53

Nowy znaczek sie pojawil ^ ^
http://www.vpx.pl/up/20080626/3119054b0d16570418430fb316a6165f0a9d2496245.jpg

MiBac

Dodał: MiBac, 26.06.2008 09:52

coś jak układ słoneczny

Labud

Dodał: Labud, 26.06.2008 09:12

Widać na tym nowy teaserze oczy kogoś, ale mnie to nie przypomina diablo hey. Jest też nowy znaczek, ale też nie jest związany niczym z dia. Ja bym się skłaniał do tego, że to będzie jakaś inna nowa gra. Ale z Blizzem nigdy nic nie wiadomo.

__________________
"Jak oceniasz nową odsłone Imperium Diablo?" stare comeback

kuba00

Dodał: kuba00, 26.06.2008 09:02

http://us.media.blizzard.com/232309/_images/ice4.jpg - juz jest nowy obrzek

Legomen

Dodał: Legomen, 26.06.2008 01:30

ukladanka jest ukryta w kodzie strony blizza, poszperaj w pliku CSS

icet

Dodał: icet, 26.06.2008 00:38

ponowie swoją prośbe

"dajcie linka do tej układanki na stronie blizzarda bo ja ne umiem znaleźć :/"

ororo

Dodał: ororo, 25.06.2008 22:56

popatrz [Rower93] na prawą strone tam też jest mała czaszkasupprised

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

Rower93

Dodał: Rower93, 25.06.2008 22:48

http://img246.imageshack.us/img246/281/iceeo4.jpg

__________________
ROVER 93

kajtek

Dodał: kajtek, 25.06.2008 21:53

ja tez widzę rogi, a nawet całą twarz.. A może to tylko złudzenie?

__________________
"Twoje kości posłużą mi za oręż"

ororo

Dodał: ororo, 25.06.2008 21:47

Wracając do dzisiejszego teasera(pisałem wczoraj że patrząc pod kątem cos ciekawego widać)Dziś jeszcze wyrażniej widze to co widziałem wczoraj a mianowićie kształ rogów(tylko kogo?)

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

kajtek

Dodał: kajtek, 25.06.2008 20:02

A skąd pewność ,że to Tyrael? Owszem widzę jakąś postać ale może to być ktokolwiek, więc dlaczego Tyrael??
A pamiętacie jak wyglądał Arthas po splugawieniu przez Ostrze Mrozu?? Zupełnie jak owy "Tyrael" z nowego teasera... jasne włosy, ciemna skóra...

__________________
"Twoje kości posłużą mi za oręż"

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 25.06.2008 19:43

Napisalem kiedys opowiadanie o tym, jak Tyrael sie splugawil poprzez zniszczenie kamienia swiata. Jezeli taka miala by byc fabula D3 to musze napisac do blizzarda, ze zapozyczyli moj pomysl. A co do opowiadania, to powaga napisalem cos takiego z 2 lata temu.

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

icet

Dodał: icet, 25.06.2008 18:23

dajcie linka do tej układanki na stronie blizzarda bo ja ne umiem znaleźć :/

khnazard

Dodał: khnazard, 25.06.2008 18:21

Teaser przedstawia upadek anioła Tyraela. Widać cień jego postaci na tle rozbitego kamienia. W paincie nalezy odwrocic kolory i najlepiej zejsc z jasnoscia i kontrastem ekranu do minimum. Tyrael wypelnil misje Baala. Sam bedzie diablem. sad Oczywiscie mozecie sie ze mna niezgodzic.

DonPedro

Dodał: DonPedro, 25.06.2008 18:17

no tak to jest Kerrigan po mutacji na królową Zergów :p

kimnar

Dodał: kimnar, 25.06.2008 18:15

mnie to się wydaje że to jest kerrigan

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 25.06.2008 18:09

To chyba panna z trailera Zergow do SC2

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

V

Dodał: V, 25.06.2008 17:56

te wszystkie teorie normalnie powalają xD macie fantazje ludzie ^^
oby to tylko było coś całkiem nowego scilence

i tak przy okazji to trzecie na obrazu z WWI to na pewno nie prostoss lol rotfl jak tu ktoś napisał pwnt

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

DonPedro

Dodał: DonPedro, 25.06.2008 16:33

jak dla mnie to sam fakt że Diablo jest na szczycie na tegorocznym logo WWI oznacza że coś z tym musi być :p rok temu na logo WWI Diablo było ledwo widać na drugim planie natomiast teraz pokazana jest jego potęga :ddd

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 25.06.2008 16:01

Z ta "3" to sie zgodze. Plomien uklada sie w cyfre. Pozostaje nam czekac, te kilka dni. Juz za pare godzin nowy teaser.

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

mikolajm

Dodał: mikolajm, 25.06.2008 15:24

http://img515.imageshack.us/img515/2240/diabloedityi0.png diablo zrobil sobie 3 z plomienia to widac hey

Haxite

Dodał: Haxite, 25.06.2008 13:36

squadnik szukasz już okropnie na siłe tego D3 xD

squadnik

Dodał: squadnik, 25.06.2008 13:32

Ja oczywiście od paru już lat czekam na 3 edycję gry. Budzi to we mnie ogromne emocje. Blizz jak zwykle wykazał się genialnym marketingiem.
Tak przy okacji, nie uważacie, że można dopatrzeć się w tym obrazku konturów postaci dobrze nam znanej ? smile:
http://okinet.pl/diablo3/

__________________
www.okinet.pl | www.squadnik.com | www.fdesign.pl

cossi

Dodał: cossi, 25.06.2008 13:19

nie no mi poprostu brak... no brak słow... jesli tobedzie d3 to... to bede pil 3 dni i 3 noce... galsses

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

tAb

Dodał: tAb, 25.06.2008 12:10

blizzard ma chyba specjalny sztab do 'nakręcania' fanów xD

__________________
ciamciaramcia

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 25.06.2008 12:06

Patrzcie Szczelina (HEL + KO + LEM + GUL) runa hel

Lód (AMN + SHAEL + JAH + LO) runa shel

jest juz tyle dowodów ze 100% szukam kolejnych. i niech uaktualnia obrazek bo nowy jest XD

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

cheshirecat

Dodał: cheshirecat, 25.06.2008 11:59

A ja bym chciał by D3 miało taki klimat jak jedynka. Dwójeczka była fajną sieczką i dalej miło się w nią gra, ale kurcze, jedynka miała to coś...

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 25.06.2008 11:54

Ja bym chciał żeby to było D3 ale ze swoja fabuła i graka z GW albo WOW
LOOOOOOOOOOl pekło zupełnie sprawdzie XD I jakas owa runa omg to d3 bedzie na 100% LOLlollollollollol

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

kimnar

Dodał: kimnar, 25.06.2008 11:52

Ja chciałbym żeby diablo 3 było połączeniem GW i WoW.
Servery jak w GW a do tego podział na dwie frakcje Niebo i Pieło.
Fajnie by było opowiedzieć się po stronie ZUA.

Hades

Dodał: Hades, 25.06.2008 11:19

Ciekawy jest ten obrazek z Królem Lichem, Diablo i Protosem .Świadczy to o tym czym zajmować się będzie tegoroczne Worldwide Invitational? A może powrót do przeszłości ukazujący nam skąd wszystko się wzieło i dlaczego (swiat Diablo to pradzieje innych swiatow?). Runa Shael taka jak na mieczu Lisha a ta nowa jak na obrazku z protosem.

cheshirecat

Dodał: cheshirecat, 25.06.2008 11:18

Pęka bigsmile I nowa runa przybyła. lol

K9N_Neo

Dodał: K9N_Neo, 25.06.2008 11:09

Spójrzcie na rękę Diablo na środku, a zobaczycie takie przekrzywione 3 smile

__________________
D2 LoD 1.11b battle.net

Mendel

Dodał: Mendel, 25.06.2008 11:01

Jeśli bedzie MMO to na pewno abo trzeba bedzie płacić. Najfajniej by było gdyby było tak jak w 2 tylko żeby w grze multi mogło uczestniczyć troszke więcej ludzi. A jak już MMO to rozwiązanie podobne jak w GW. >> To takie moje małe mażenie pwnt, ciekawie co z tego wszystkiego wyniknie.Pozostaje tylko czekać.

MiBac

Dodał: MiBac, 25.06.2008 10:57

mnie tam opłaty b nie obchodziły nawet jak to nie D3 to moze jakies fajne MMO to zaczne wkońcu w jakies grać (byle nie było cukierkowe)wink

DonPedro

Dodał: DonPedro, 25.06.2008 10:51

Tak ale z drugiej strony prawie niemozliwe jest wprowadzenie dziś bezpłatnego Battle.neta bo wtedy większość ludzi grających w WoWa pójdzie na Diablo (jesli wyjdzie) i dochody beda minimalne...

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 25.06.2008 10:43

Ok, załóżmy że będzie trójka, było by świetnie. mam tylko jedną obawę, mianowicie abonament (tak ostatnio lubiany przez twórców gier)... Opcja bardzo by mi się nie spodobała, a jeśli tak będzie to oby był świetny single player bo nie wydam raczej kupy kasy jak sobie bez dodatkowych opłat nie będe mógł normalnie pograć...

nightwolf19

Dodał: nightwolf19, 25.06.2008 10:37

oj tak wielkimi krokami i wielkie nadzieje wszystkim robi - powrót wielkiej trójcy, hmm ciekawe w jakim wydaniu?

MiBac

Dodał: MiBac, 25.06.2008 10:36

ja nic nie czuje pwntscilence

Haxite

Dodał: Haxite, 25.06.2008 10:24

imo Diablo 3 zbliża się do nas i to bardzo wielkimi krokami bigsmile a jakże potężnymi :p już czuje jak się trzęsie ziemiagalsses

Dreamslayer

Dodał: Dreamslayer, 25.06.2008 10:19

Hmmm w sumie Katoshi może mieć racje ;p

__________________
"Do what you do and you say what you say. You can wear what you want but we still look the same..."

Kszyho

Dodał: Kszyho, 25.06.2008 10:16

DarkBolo, to imo nie bedzie W4. Czemu? Chociażby wszystkie znaki z teasera na to wskazywały to przecież sama logika mówi, że to by nie miało sensu - warcrafty obecnie cieszą się taką popularnością, że Blizzard chyba nie byłby taki głupi, żeby zamiast wydać nowej gry (bardzo prawdopodobne właśnie D3, SC2 wyjdzie za niedługo więc odpada), znowu wydał coś z warcrafta.

Katoshi

Dodał: Katoshi, 25.06.2008 10:11

Hej jestem tu nowy i coś zauważyłem. NIewiem czy ktoś wspominał już o tym. Looknijcie na obrazek reklamujący WWI na ktorym w środku jest Diablo a po bokach postacie z Warcrafta i SC. Widzicie ten płomień obok postaci Diablo. Przecież to cyfra "3" tylko obrócona lekko. Jak dla mnie to pewne że D3 wyjdzie :-)
Pozdrawiam

__________________
".....hmm....FRESH MEAT...."

Haxite

Dodał: Haxite, 25.06.2008 10:11

WarCraft 4? Marzenia ściętej głowy na chwile obecną pwnt

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 25.06.2008 10:07

Racja. Wyglada na to, ze bardziej mozemy sie spodziewac Warcraft 4. Zreszta, jak Blizzard jutro odsloni nowy teaser, to moze choc troche cos sie wyjasni.

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 25.06.2008 09:59

Witam, nie wiem czy zauważyliście ale miecz trzymany przez tego wojownika (najnowszy obrazek) jest kopią miecza z Warcraft'a... Są na nim również znaki runiczne, które podobno są podobne do jednego ze znaków na jaskini... Liczba 4 (i miecz wojownika) mogą równie dobrze wskazywać na Warcraft'a 4... Nie chce psuć nastrojów, ale patrzmy na wszystko, a nie tylko klapkami na ukochane Diablo... Pozdrawiam smile

DonPedro

Dodał: DonPedro, 25.06.2008 09:55

MiBac ma racje. 3 runa pochodzi od Protossów z SC2. także mamy pokazane wszystkie 3 dzieła Blizzarda... Pytanie co będzie na środku (:

Dreamslayer

Dodał: Dreamslayer, 25.06.2008 09:46

Jak oni potrafią trzymać człowieka w niepewności, to masakra... -.-

__________________
"Do what you do and you say what you say. You can wear what you want but we still look the same..."

MiBac

Dodał: MiBac, 25.06.2008 09:42

http://img501.imageshack.us/img501/1285/blizzsplashvc5.png

(obrazek w newsie odpada)

thirdeye

Dodał: thirdeye, 25.06.2008 09:29

Hmmm mi ta runa z dzisiejeszego teasera nie przypomina zadnej z d2 ...wrr2

MiBac

Dodał: MiBac, 25.06.2008 09:25

i mamy nowe okręgi:
http://images24.fotosik.pl/236/a66a61433f7a3498.jpg
mamy więc jedna rune HEL na 100% i 2 tajemnicze z czego jedna pojawia sie w dodatku do WOWa na mieczu

Dobra ta 3 runa to runa protosów z SC2

Jesli mamy "Runy" z Diablo, WoW, SC2 = Reklama WWI

Prezes_1992

Dodał: Prezes_1992, 25.06.2008 09:22

To jest rozwiązanie tajemniczej układanki smile
http://www.sc2pod.com/gallery/live/?id=367

__________________
Pan Terroru powraca z urlopu płatnego...

MiBac

Dodał: MiBac, 25.06.2008 09:14

NOWY JEST:
http://us.media.blizzard.com/232309/_images/ice3.jpg

midzi

Dodał: midzi, 25.06.2008 02:33

Też uważam, że dodatek jest bezsensowny. Stary silnik gry, stara grafika i genialna grywalność. Co tu zmieniać ;P

Trq

Dodał: Trq, 25.06.2008 01:07

Ja mimo wszystko nie moge pojac, czego uwzieliscie sie na ten dodatek do d2. Nie dociera ze to jest absolutnie nierealne?

midzi

Dodał: midzi, 25.06.2008 00:32

Jeśli za kilka h pojawi się teaser z runą El to mamy rozwiązanie zagadki bigsmile

DonPedro

Dodał: DonPedro, 25.06.2008 00:00

przyjmijmy że pierwsza runa to nie jest Shael tylko Nef :d jak wszyscy wiemy Nef jest 4 w kolejności rzadkości run tak jak i D jest 4 literą alfabetu :d a Hel jest 15 runą co do rzadkości co odpowiada literze O w alfabecie bigsmile już rozumiecie? :d zresztą tu jest pokazane http://www.sc2pod.com/news/Countdown_to_Diablo_3/ :p oczywiście mogą sie mylić :d

pwalas123

Dodał: pwalas123, 24.06.2008 23:15

O ile dobrze pamietam to ponoc trojka cos mialo byc ze piekielne zastepy atakuje "niebo" smile Moze to jest wlasnie to wkroczenie piekiel na pole bitwy. bigsmile modlmy sie o diabelka!

qruwka

Dodał: qruwka, 24.06.2008 22:30

Diablo jest po środku, jest największy, jego moc przewyższa moce postaci innych gier, to widać... Diablo III lub kolejny dodatek do II, to jest oczywiste.

Lyserg

Dodał: Lyserg, 24.06.2008 22:11

Oni nie wprowadzą nowego Pacha tylko dokończą 1.12 bo przecież nie wprowadził on wielkich zmian do d2 bigsmile

Trq

Dodał: Trq, 24.06.2008 21:58

Chyba nie umieszczaliby teasera, zeby wypuscic nowy patch nie? Glupota. Poza tym wyszedl nowy kilka dni temu -.-

Nie za bardzo maja co innego wydac. WC4? Na razie Azeroth jest wystarczajaco eksploatowany, nie sadzicie? SC3 nam na razie nie grozi xD. Zostaje tylko diabeł. No chyba ze to całkiem nowa gra.

zenek

Dodał: zenek, 24.06.2008 21:19

Nieee! Niech wprowadzą drugi unikatowy mały talizman, żeby zapchać miejsce pod ani i torchem!

a swoją drogą, zawsze były teasety przed grami, zobaczymy.

Lyserg

Dodał: Lyserg, 24.06.2008 21:16

Dokończą po prostu pacha 1.12 smile2
Znajdą jakieś zastosowanie do sztandaru bohatera i wprowadzą jakiś nowy unikatowy duży talizman lol

(Warto pomarzyć)

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 24.06.2008 21:09

eja jak tak przygladalem sie to zdje mi sie ze widze zarys twarzy i oko

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 24.06.2008 21:00

Patrzylem na obrazek. Obracalem go o 90 i 180 stopni, ale nic nie widac nowegosupprised Wiecie co wam powiem. Nie obrazilbym sie jak by do Diablo 2 LOD wyszedl po prostu nowy patch. Dajacy nowe slowa runiczne, unikaty i zestawy. Brakowalo tego w Patchu 1.11

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

szewczak

Dodał: szewczak, 24.06.2008 19:45

hax a patrzyleś pod kątem czy lipny pomysł bo mi tata nie pozwala siąść na laptopa

__________________
http://pl.youtube.com/watch?v=HyF9LGOfAYc

Haxite

Dodał: Haxite, 24.06.2008 19:35

ororo, coś ciekawego to ja mam na półce w sklepie, jeżeli coś wiesz to podziel się z tym innymi, ale raczej wszystko się okaże za kilka dni + z nowymi teaser'ami :p

ororo

Dodał: ororo, 24.06.2008 19:30

Mam pytanie czy ktoś patrzył na te rysunki na laptopie pod dużym kątem,z góry,z boku lub z dołu?Można coś ciekawego dojrzećheygalssessmile2

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

9vego9

Dodał: 9vego9, 24.06.2008 19:08

dorzuce coś do ognia
osobiście ten świecący rozłam w centralnej części kojarzy mi się z postacią Mefista
co do runy HEL w pełni się zgadzam

Haxite

Dodał: Haxite, 24.06.2008 18:34

Można mieć tylko domysły, że to będzie kontynuacja Diablo, wiele na to wskazuje, ale imo nic konkretniesmile Nie zmienia to faktu, że po kilku latach tak kultowej gry, gdyby Blizzard wydał D3 to zrobiłby miłą niespodziankę wielu fanom (i nie tylko?). Mam skrytą nadzieje, że D3 będzie miało nadal swój klimat i wciągnie wielu na długie godziny spędzone przed kompem smile2 bo póki co to od kilku lat jestem fanem D2, nawet D1 mnie tak nie wciągnęło jak druga część "Diabełka".

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 24.06.2008 18:30

Bylo by swietnie gdyby okazalo sie, ze to Diablo 3. Z drugiej strony nie obrazil bym sie gdyby Blizzard wydal Warcrafta 4. Gdy odwrocilem kolory na tym obrazku(w Paint) obrazek robi sie czerwony i znacznie wyrazniej widac te runy. Zobaczcie sami : http://img356.imageshack.us/my.php?image=runyicefe2.jpg

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

northerr

Dodał: northerr, 24.06.2008 17:23

A mi się podoba jak każdy doda coś od siebie, jakiekolwiek spekulacje odnośnie Diablo, przynajmniej jesteśmy trzymani w napięciu, niepewności i to dodaj nam chęci czekania i ciągłego analizowania poszlak blizzarda. Bardzo bym chciał aby wyszedł Diablo 3, ale jeśli to się nie uda, to przynajmniej kolejny dodatek do Diablo 2 ważący 2 GB minimum.

__________________
Dead Eyes See No Future

szewczak

Dodał: szewczak, 24.06.2008 15:00

Może zamarzł rotfl

__________________
http://pl.youtube.com/watch?v=HyF9LGOfAYc

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 24.06.2008 14:47

Diablo po jakimś ostrym starciu? (siny, z wyrwanym rogiem)

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

kwach

Dodał: kwach, 24.06.2008 13:35

UWAGA MOD-zi galsses !!
odnośnie obrazków (puzli), które są przedstawiane na sc2pod.com, i które są powodem wielu spekulacji:
ZOBACZCIE KONCIECZNIE - sekret puzli rozgryziony? - D3? http://www.diablofans.com/forums/showthread.php?t=8623&page=14

i komentarz odnośnie pytanai "skąd sie wzięły puzle?"
"CSS. It's coding on a website to display fonts, images etc. The purple images are in a commented out line in the CSS code which means the image isn't shown on the main website but when you follow the link you get the purple images!", warto uzupełnic/zrobic nowego newsa smile2

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 24.06.2008 12:37

Dopiero teraz zauważyliscie ten znaczek? pwnt

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

Hades

Dodał: Hades, 24.06.2008 12:33

Shael runa wygląda identycznie jak na Arthas' sword. Ciekawe co oznaczają te runy?

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 24.06.2008 12:07

Nie powinni sie tak bawić i pokazać runy Dol Ist Amn Ber Lo Ohm smile2 .

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

Prezes_1992

Dodał: Prezes_1992, 24.06.2008 11:30

Jeśli to będzie D3 to ciekawe czy pozostanie hack'n'slashem.

__________________
Pan Terroru powraca z urlopu płatnego...

Rupas

Dodał: Rupas, 24.06.2008 10:46

Oj, przepraszam, przeglądarka mi nie odświeżyła nowego teasera ;P Faktycznie cos sie dzieje, a na diablofans kolejne domysly fakty itd

Rupas

Dodał: Rupas, 24.06.2008 10:42

To hell to chyba troche plagiat moim zdaniem, porównując z oryginałem. Czekamy na następny szczujek pwnt

Poszukiwacz

Dodał: Poszukiwacz, 24.06.2008 10:28

Ewidentnie Shael i Hell - http://img142.imageshack.us/img142/6122/ice2bs5.jpg

Antalion

Dodał: Antalion, 24.06.2008 10:18

a nikt nie zauważył symboli runy Hel i chyba Shael?smile2

AA

Dodał: AA, 24.06.2008 08:24

Taa jasne nowe Diablo wyjdzie już to widać pwnt Byście mnie wpuścili na tę stronę w końcu... Przecież nic złego nie robię.

Rupas

Dodał: Rupas, 23.06.2008 23:06

Tak zeby troche powkurzac jeszcze:
http://www.sc2pod.com/news/Countdown_to_Diablo_3/

Trq

Dodał: Trq, 23.06.2008 22:52

Doszukuja sie wszyscy jakiejs oznaki, tego ze to d3. Przypomina to wyszukiwanie słow chwalacych szatana w "Stairway to heaven" puszczonemu od tyłu ;p
Blizz z pewnością nie dałby jednoznacznej podpowiedzi.

kacperek

Dodał: kacperek, 23.06.2008 22:25

moze masz racje moze widze diablo bo chce zeby ta gra wyszla ale tak mi sie wydaje jak powiedzialem ze widze diablo wychodzacego z piekiel
a ja tez sie z toba heron nie zgodze trzeba wierzyc ze diablo3 wyjdzie bo wedlug wiekszosci na forum to w obrazku jest ukazane to ze wyjdzie

__________________
kacperek

Przemo

Dodał: Przemo, 23.06.2008 22:20

Heron nie zgodzę się tutaj z Tobą. Warto spekulować, jeśli ktoś kieruje się logiką i opiera na faktach pośrednio bądź bezpośrednio związanych z tematem spekulacji. Można dzięki temu wysnuć wiele ciekawych wniosków smile2 Myślę, że ponad rok temu, osoby, które obserwowały newsy przed WWI 2007, nie były zaskoczone podczas samej imprezy, bo prawie wszystko wówczas wskazywało na Starcrafta 2 smile2

K9N_Neo to jest też właśnie ciekawe, w drugi dzień WWI, 29 czerwca, minie dokładnie 8 lat od światowej premiery Diablo 2 smile2

__________________
http://diablo.phx.pl/

kacperek

Dodał: kacperek, 23.06.2008 22:16

mysle ze obrazek przedstawia glowe diablo w kapturze jak wychodzi z czeluści piekiel co wy na to

__________________
kacperek

K9N_Neo

Dodał: K9N_Neo, 23.06.2008 21:56

Chociaż skoro D2 wyszło dokładnie 8 lat temu, to może jednak to jest D3. Jednak niestety na razie możemy się tylko domyślać. Jutro kolejny teaser może z niego się czegoś więcej dowiemy?

__________________
D2 LoD 1.11b battle.net

Heron

Dodał: Heron, 23.06.2008 21:40

Dobra, to nie ma sensu, dajcie sobie z tymi spekulacjami spokoj, co to jest i czy w ogole jest to dowiemy sie za pare dni, po co sobie robic nadzieje i potem sie rozczarowac, tak samo jak w tamtym roku, lepiej byc milo zaskoczonym niz NIEmilo rozczarowanym xD ;D
...poza tym to i tak tylko zapowiedz, nawet jezeli jest to Diablo to i tak wyjdzie nie predzej niz po 2011 znajac blizza, wtedy to ja juz bede mial pewnie 3 dzieci, zone, ciezka prace i.. oczywiscie brak czasu na diablo smile2 ......jakie to smutne ;(
pzd

Przemo

Dodał: Przemo, 23.06.2008 21:35

Imo lód jest tutaj symbolem tajemnicy, a nie jej tematyką. Tzn. według mnie zasłania on sekret i powoli z dnia na dzień będzie się roztapiał ukazując coraz więcej i więcej. Przynajmniej ja tak to widzę, ale jak jest naprawdę, to się okaże w najbliższych dniach ;P

__________________
http://diablo.phx.pl/

K9N_Neo

Dodał: K9N_Neo, 23.06.2008 21:19

Pamięta mnie ktoś? Dawno mnie tu nie było.

Skopiuje co napisałem na forum.

.Jak na to patrzę, to widzę lód...zaraz potem słabo czerwone ślady...Może nie wiecie, ale pod koniec w3 tft był film, gdzie Arthas niszczy więzienie Lich Kinga (jego więzienie bylo w lodzie...) Na środku jest coś jakby światło. Równie dobrze może chodzić też o ten kamień świata w D2 lod. Ale wtedy to był chyba jakiś czerwony kamień, a nie lód. Wydaje mi się, że te czerwone kształty coś oznaczają, ale nie jestem pewny.

__________________
D2 LoD 1.11b battle.net

ororo

Dodał: ororo, 23.06.2008 20:40

Z dnia na dzień im więcej testerów Blizzard wypuści myśle że będzie więcej coś wiadomo co do tego co oni tym razem kombinująheysmile2

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 23.06.2008 20:33

Ja to widze tal: Tyrael niszczy kamień świata nieswiadomie realizując plan Baala. Gdy kamień zostanie zniszczony... no i teraz są 2 opcje. Pierwsza- kamień był blokował otworzenie portalu z piekła. Druga- to z niego pochodzą kamienie dusz i Diablo wraz ze swoimi bracmi powróca na ziemie. Ale niekoniecznie to bedzie Diablo 3xDxDxDxDxD
A tak w ogole jak na to patrze to nie jest lod tylko niebieski potra (dziura w ziemi) który wciaga do siebie odłamki skał.

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

Przemo

Dodał: Przemo, 23.06.2008 20:07

Heron co do tego znaczka, toczy się o nim dyskusja na naszym forum: http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?t=49937.

-----------------------------

Co do Twojej wcześniejszej opinii, że może chodzić o grę w uniwersum Warcrafta, to jeśli wierzyć słowom wysoko postawionych przedstawicieli Blizzarda, nie ma szans teraz na Warcrafta IV czy WoW 2. Z działu: http://diablo.phx.pl/czytaj/diablo-3--fakty :

-----------------------------

17 sierpnia 2007 roku, w wywiadzie dla serwisu GameDaily, Rob Pardo, wiceprezes Blizzarda ds. projektowania gier wyznał, iż po wydaniu Starcrafta 2 a potem dodatku doń, Warcraft IV "będzie jednym z pomysłów rzuconych na stół", na kolejną grę. To ostatecznie ucięło spekulacje niektórych graczy, że trzeci projekt, nad ktorym obecnie pracuje Blizzard, mogłby okazać się Warcraftem IV. Prawdopodobieństwo, że tak się stanie i tak (na szczęscie dla fanów Diablo) było niewielkie, bo logicznie rzecz biorąc Blizzard nie rozdwajałby uwagi swoich specjalistów od RTS na dwie gry z tego gatunku.

-----------------------------

Frank Pearce, wiceprezes Blizzarda ds. działu produkcji gier, wyznał w wywiadzie dla serwisu Gamasutra (udzielonym 17 września 2007 roku), że firma nie planuje w najbliższym czasie rozpocząć prac nad WoW 2.

Gamasutra: "Czy myślisz, że będzie zapotrzebowanie na World of Warcraft 2? Czy przez długi czas będą jedynie dodatki?"

Frank Pearce: "Gra została wydana zaledwie dwa i pół roku temu, więc sądzę, że w najbliższej przyszłości będą to jedynie dodatki dla World of Warcraft. Nawet nie myśleliśmy o stworzeniu World of Warcraft 2. Sami jesteśmy naprawdę zaangażowani w pierwszą część tejże gry, jesteśmy częścią społeczności, gramy w tą grę i kochamy ją oraz chcemy sprawić, żeby jak najdłużej była grywalna."

-----------------------------

Ale tak na dobrą sprawę mamy teraz tylko tajemniczy teaser i spekulacje, prawda wyłoni się za kilka dni smile2

__________________
http://diablo.phx.pl/

BiQ

Dodał: BiQ, 23.06.2008 18:56

Adachi: A do d2 do dodatku tez? I tu i tu dali tylko no-cd. Jakos tak na poczatku tego roku z tego co pamietam.

Adachi

Dodał: Adachi, 23.06.2008 18:54

"Dodał: BiQ, 23.06.2008 13:16 Ale patch no-cd zostal wydany tez do Warcrafta 3..."

Do dodatku też?

__________________
Życie jest piękne, lecz czasem okrutne...

Heron

Dodał: Heron, 23.06.2008 18:42

http://i291.photobucket.com/albums/ll296/jlane564/proooofz.jpg
smile2 moze jeszcze nie wszystko stracone ;D

BiQ

Dodał: BiQ, 23.06.2008 18:18

Heron: Nikt sie nie spodziewa ze to bedzie dodatek do wowa! Juz dawno zapowiedziany ;D

Rupas

Dodał: Rupas, 23.06.2008 17:45

No tak, jesli mamy tak patrzeć to 5 akt jest na plaży z gołymi laskami, a Blizzard to z laciny nie nic innego jak Wulkan.

Trzeba jednak przyznać że patrząc na te zarysy run (pomijajac link kolegi ktory moim zdaniem to fail, to w diablo nie występował taki styl, i rzeczywiscie bardziej on pasuje do świata Warcraft, patrząc jednak z innej strony, Diablo II jest na tyle stare ze ciężko wyczuć jak mocno wzmocniona byłaby charakterystyka kontynuacji tej gry, kto wie, może własnie w takim stylu to wszystko będzie ciągnięte(biorąc pod uwagę że WCIII był pierwszą w pełni trójwymiarową grą Blizza, przynajmniej z tego co mi wiadomo, standardy sie zmieniaja a blizz wyciągnął ostatnimi czasy za mocno temat świata Warcraft, stąd też ostra reklama Starcrafta, i kto wie, może coś nowego nastąpi i dla nas smile2 )

Heron

Dodał: Heron, 23.06.2008 17:28

pfffffffff
Zamkniecie miedzynarodowych servosow Blizzarda ===>
http://diablo.phx.pl/phxnews/wwi-site-maintenance.jpg
(goblin z serii Warcraft)
http://www.worldofwar.net/n/414868/blizzard-image-solved
plik z obrazem nosi nazwe ice1.jpg...
(od razu na mysl przychodzi mi zakonczenie WCIII:FT)

przykro mi ;(

...jezeli Blizz celowo nie wprwadza w blad to chyba bedzie to WCIV lub inna gra osadzona w swiecie Warcraft

northerr

Dodał: northerr, 23.06.2008 17:14

Moim zdaniem to jest kamień świata, który został rzekomo zniszczony przez Tyraela... przypomnijcie sobie co mówił do nas chwilę przed jego zniszczeniem...

__________________
Dead Eyes See No Future

Rupas

Dodał: Rupas, 23.06.2008 17:04

Wstępne wyciąganie czegokolwiek z pod "szkła":
http://img58.imageshack.us/img58/9457/image2sq3.jpg
Jesli ktoś coś wyczai, nawet jakies insynuacje, mozna dojść do wspolnych wniosków. Ja tam narazie tylko widze dużo run i kamieni, a na środku domniemam kontury czaszki lub jakiejs twarzy ułożone z owych run. Oczywiście zabawa, albo wyjaśnienie dla tych którzy nie widza smile2

Haxite

Dodał: Haxite, 23.06.2008 14:44

Kakashii13, inaczej negatyw.

Kakashii13

Dodał: Kakashii13, 23.06.2008 14:36

jak odwrociles kolory.Nie rozumiem.pwnt

szewczak

Dodał: szewczak, 23.06.2008 13:52

Hehe chłopaki zauważyłem że jak się odwróci kolory to obrazek jest tylko w odcieniach czerwonych pwnt ale ja spostrzegawczy
Zapomniałem dodać że coś duuuużego się szykuje smile

__________________
http://pl.youtube.com/watch?v=HyF9LGOfAYc

Przemo

Dodał: Przemo, 23.06.2008 13:34

BiQ no i co w związku z tym? Mówiąc o patchu no cd autor newsa ukazał pewną analogię do wydarzeń sprzed roku, chodź i tak nie łatka najbardziej wskazuje na Diablo 3. To jest tylko dopełnienie reszty znaków, plotek, faktów, wniosków. Większość z nich znajdziecie w tym dziale: http://diablo.phx.pl/czytaj/diablo-3/ Ogólnie rzecz biorąc jeszcze nigdy nie byliśmy tak blisko Diablo 3 jak teraz smile

__________________
http://diablo.phx.pl/

BiQ

Dodał: BiQ, 23.06.2008 13:16

Ale patch no-cd zostal wydany tez do Warcrafta 3...




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0