diablo 3

Warsztaty dla początkujących graczy PCL

Dodał: Obee, 15.09.2006 14:22, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu oraz mając na względzie przyjemność z gry, także młodszych i mniej doświadczonych graczy, w dzisiejszy dzień (oraz ewentualnie tydzień później ciąg dalszy) zorga- nizowane zostaną warsztaty Polish Clan League.

Warsztaty przeznaczone będą głównie dla osób, które chciałyby zacząć grać PvP oraz TvT na zasadach PCL, lecz perspektywa przedzierania się przez, przyznajmy to, nieco przydługawe zasady odrzuca ich od tego.

Warsztaty sprzężone będą z dwoma istotnymi wydarzeniami. Pierwszy z nich jest naturalnie piąta edycja Polish Clan League zbliżająca się wielkimi krokami. Drugim wydarzeniem, równie ważnym dla mniej doświadczonych graczy, jest opracowanie zasad PCL amateur. Zasady te, będąc ciągle pełnymi i oficjalnymi zasadami PCL, przeznaczone będą dla osób początkujących, ułatwią im zrozumienie podstawowych mechanizmów walki w PCL.

Wymienione wyżej warsztaty odbędą się dziś, o godzinie 20:00 na kanałach pcl izi nl1 oraz pcl izi nl2 (dla postaci nierankingowych), oraz pcl izi ld1, pcl izi ld2, pcl izi ld3 (dla postaci rankingowych).

Na warsztatach prezentowane będą zasady PCL amateur.

Zapraszamy więc na warsztaty, z pewnością mniej doświadczeni gracze spędzą miło czas i podszkolą się w walkach PvP i TvT :) .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.