diablo 3

Warsztaty PCL, cz. 2

Dodał: Ajantis, 20.09.2006 18:25, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
Jak część z Was zapewne już wie, kilka dni temu zorganizowane zostały warsztaty Polish Clan League, na których gracze PCL odpowiadali na pytania początkujących i później wspólnie grali z nimi tvt. Warsztaty zostały zorganizowane zarówno dla postaci rankingowych, jak i nierankingowych, jednak zainteresowanie tych pierwszych było zdecydowanie większe.

Kontynuując tą ideę, chcielibyśmy zaprosić Was na drugie już warsztaty PCL, które odbędą się w najbliższy piątek o godzinie 20:00 (tak, jak w poprzednim tygodniu).
Zapraszamy gorąco wszystkich graczy, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o profesjonalnych duelach, a boją się zapytać ;) . Zapraszamy każdą osobę, która chciałaby pograć TvT pod okiem swoich kolegów z PCL w miłej i sympatycznej atmosferze rywalizacji.

Warsztaty odbędą się dla postaci rankingowych i nierankingowych. Tych pierwszych zapraszamy na kanał pcl izi ld1, pcl izi ld2, pcl izi ld3 itp. Tych drugich na kanał pcl izi nl1.

I tym razem zachęcamy do zadawania pytań prowadzącym, z chęcią rozwieją każde Wasze wątpliwości i pomogą, jeśli macie jakieś problemy.{nl}Osoby wybrane do prowadzenia warsztatów to mili i sympatyczni ludzie, którzy z chęcią każdemu pomogą.

UWAGA!!!

Warsztaty te będą bezpośrednim wstępem do pierwszego turnieju PCL dla początkujących graczy - w najbliższą sobotę (dzień po warsztatach) odbędzie się turniej PCL ld amateur, o którym poinformujemy w najbliższym czasie.

Mamy nadzieję, że warsztaty zachęcą Was do udziału w tym turnieju, oraz później, w oficjalnej, piątej edycji Polish Clan League z wieloma atrakcyjnymi nagrodami!

Podobnie jak poprzednio, kompetentne osoby odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i rozwieją wszystkie Wasze wątpliwości. I tym razem zachęcamy do zapoznania się ze stroną PCL - www.pcl-pvp.org oraz z poniższymi linkami:
Jak zacząć grać na PCL? (ogólny tekst z podstawowymi informacjami jak rozgrywane są duele i tvt)
Rodzaje turniejów (tekst o różnych rodzajach turniejów w D2 i krótkim opisem)
Definicje (wyjaśnienie definicji używanych w PCL, rodzaje postaci np. ama bow, fb sorc, WW assa itp)

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.