diablo 3

WDA Mod do Diablo 2

Dodał: Przemo, 16.03.2007 17:25, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
Na naszym serwerze pojawiła się modyfikacja do Diablo 2 o nazwie WDA Mod. Wprowadza ona do gry m.in. nowe receptury kostki Horadrimów, zmiany w przedmiotach, zmiany w zdobywaniu doświadczenia, zwiększony drop. Twórcą moda jest DEF - jeden z redaktorów naszego działu Modmaking. WDA Mod funkcjonuje na Lord of Destruction v1.10. Szczegóły na temat tejże modyfikacji oraz możliwość jej pobrania, znajdziecie na jej oficjalnej stronie, pod tym adresem: http://diablo.phx.pl/wdamod/. Zarówno modyfikacja jak i jej strona będą z czasem rozwijane.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.