diablo 3

Witamy nową załogę na Phoeniksie

Dodał: Przemo, 24.01.2006 19:02, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
Do naszego phoeniksowego zespołu dołącza kolejna ekipa. Jest to grupa{nl}tłumaczy tekstów poświęconych grze Wiedźmin (The Witcher), na{nl}której czele stoją wysoce kompetentni osobnicy - Daerdin i{nl}Yarpen. Team będzie zajmował się tłumaczeniem obcojęzycznych{nl}tekstów na interesujące nas tematy, publikowanych w zagranicznych mediach.{nl}Artykuły te będą następnie dostępne na głównej stronie Wortalu.

Ekipa nie przychodzi do Phoenixa z pustymi rękoma. Wraz z nią witamy na naszych łamach serwis, na którym dotąd publikowane były teksty zespołu, poświęcone Witcherowi. Jego adres to www.witcher.phx.pl. Zapraszamy wszystkich fanów dobrych artykułów o cRPG do odwiedzin, a przede wszystkim do aktywnego śledzenia postępów zespołu.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.