diablo 3

Współpraca z CM Mythos Europe + 10 kodów do Zamkniętej Bety

Dodał: Przemo, 19.12.2010 02:25, Kategoria: Imperium Diablo

Serwis Imperium Diablo rozpoczął współpracę z polskim Community Managerem gry Mythos Europe, Piotrem Dawidowiczem. Mythos to darmowy hack'n'slash MMO, który jest tworzony przez studio HanbitSoft, a wydany zostanie przez berliński Frogster. Warto przy tym wspomnieć, że pracę nad Mythosem rozpoczęła nieistniejąca już firma Flagship Studios, w skład której wchodzili m.in. byli pracownicy Blizzard North odpowiedzialni za dwie pierwsze części Diablo - Bill Roper i Max Schaefer. Jak HanbitSoft poradzi sobie z dokończeniem dzieła ojców serii Diablo, okaże się już wkrótce w trakcie zamkniętych beta testów Mythosa. O tym i o innych aspektach tejże gry przeczytacie w wypowiedzi Piotra Dawidowicza, którą znajdziecie w rozszerzeniu newsa.


Cytat:
Piotr Dawidowicz: Jest mi niezmiernie miło, że serwis Imperium Diablo zainteresował się grą Mythos. Bez wątpienia chodzi o bardzo podobne gry jakimi są Mythos i Diablo, a raczej nadchodzące Diablo III. Mythos to połączenie szybkiego i pełnego akcji hack'n'slash z MMORPG. W grze poza trzaskaniem i siekaniem potworów oraz bossów gracze będą rozbudowywać swoje postacie dzięki trzem drzewkom umiejętności dla każdej z klas.Kolejną możliwością indywidualizacji oraz dopasowania postaci do upodobań są rasy. Każda z nich (poza innym wyglądem) daje bonus. Sama akcja gry odbywa się w półotwartym świecie. Początkowe tereny dostępne są dla wszystkich, a kolejne już od poszczególnych poziomów. Gracze mają oczywiście możliwość grania w trybie pojedynczym oraz w trybie gry wieloosobowej. PvP będzie odbywało się na specjalnie do tego przygotowanych arenach. Oczywiście dostępny będzie rozbudowany system gildii, dzięki któremu rozgrywka z przyjaciółmi stanowiła będzie dobrą zabawę. Jeśli chodzi o grafikę, to gra będzie miała komiksowy styl, ale pozbawiony przesadnej słodkości. Gracz poza schodzeniem do automatycznie generowanych dungeonów będzie mógł grać na wielu płaszczyznach, czyli np. wchodzić po schodach, przechodzić pod mostami. To tylko kilka z funkcji, które będą dostępne w Mythos. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, odwiedźcie stronę Mythosa i zarejestrujcie się do Zamkniętej Bety. Warto także zajrzeć na stronę fanów Mythosa na Faceboku. Byłbym zapomniał... Specjalnie dla fanów Imperium Diablo oraz Mythosa przygotowałem 10 kluczy do Zamkniętej Bety Mythosa.


Klucze do zamkniętych beta testów gry Mythos Europe otrzyma pierwsze 10 osób, które zgłoszą się na maila przemo@phx.pl

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Sabko

Dodał: Sabko, 11.01.2011 15:10

Jakby ktoś chciał klucz to pisać na gg -------. Sesja mi wypadała i nie mam niestety czasu, a szkoda, żeby się zmarnował :C

/edit:
ODDANE!

Komentarz został edytowany 5 razy, ostatnio: 19.01.2011 21:25

qruwka

Dodał: qruwka, 22.12.2010 08:49

Ja również dostałem. Dzięki bardzo!

Szewczak00

Dodał: Szewczak00, 21.12.2010 20:28

hiehiehie dostałem galsses ale będzie granie

Ulver

Dodał: Ulver, 20.12.2010 13:54

To gra dla tych, którzy uważają, że grafa w D3 jest "przesłodzona"... galsses

__________________
Nie lubię cię.

Bartosz-Diablo

Dodał: Bartosz-Diablo, 19.12.2010 15:48

acha fajnie ;D

__________________
DwaKamienie z diablo-slayers.pl

Sabko

Dodał: Sabko, 19.12.2010 14:10

Poszło o 3 w nocy. Zobaczymy smile

qruwka

Dodał: qruwka, 19.12.2010 09:19

Poszło, choć wątpię żebym zdążył...

Szewczak00

Dodał: Szewczak00, 19.12.2010 07:03

będą moje ! pwnt, no ale żeby chociaż jeden był pwnt

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 19.12.2010 07:05
Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.