diablo 3

Wyniki konkursu na opowiadanie w uniwersum Diablo

Dodał: Przemo, 21.10.2007 18:47, Kategoria: Imperium Diablo

Prezentujemy wyniki konkursu na opowiadanie w uniwersum Diablo, który trwał w dniach 6-16 października. Autorzy trzech zwycięskich prac otrzymają w nagrodę grę Loki. Oto oni:

1. Boska Potęga, Artur Sołek, Ropczyce
2. Diablo, ostateczne starcie..., Anna Wierzbicka, Piastów
3. Paladyn, Karol Dąbrowski, Ełk

Zwycięskie prace wybrało jury w składzie Przemo, Morfi. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
siekacz

Dodał: siekacz, 01.12.2008 14:20

diablo 2 to spoko gra polecza pallo siekacz

siekacz

Dodał: siekacz, 01.12.2008 14:19

diablo 2 to najlepsza gra ni niw

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 26.10.2007 09:31

Wielkie THX za zamieszczenie mojego opowiadania. Respect Man...smile2

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

V

Dodał: V, 26.10.2007 01:20

no no widze teraz że ładnie wyszły te opowiadania smile2 chociaż po świecie diablo spodziewałem się czegoś mroczniejszego pwnt ale dobrze się czyta czyli sukces galsses

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

xbelphegorx

Dodał: xbelphegorx, 24.10.2007 18:01

Nie bede sie wyróżniał ;] : Gratki zwycięzcom ;]

__________________
Choć idę ciemną doliną zła się nie ulękne, bo sam jestem największym sukinsynem w tej dolinie ;] :D

diabl011

Dodał: diabl011, 23.10.2007 17:39

gratulacje zwyciezcomsmilesmile2cos tu tataj ostatnio GRATKI nie widzebigsmilebigsmile

__________________
k@mil

Kashibachi

Dodał: Kashibachi, 23.10.2007 08:14

Dzięki Eliasz. Pisząc to opowiadanie nie sądziłam, że komuś może się spodobać.

__________________
Veni, verdi, vomui...

Eliasz

Dodał: Eliasz, 22.10.2007 22:42

Anno!!! Rewelacyjna opowiesc, ciesze sie mogac czytac cos takiego. Poczucie humoru to chyba jedyne uczucie jakie wynika z walki z Diablo. Plakalem ze smiechu czytajac je jeszcze raz moje gratulacje bigsmile

__________________
a Big HERO on Earth ME !!! :)

GeD

Dodał: GeD, 22.10.2007 21:36

O to, by bylo super. Przemo, a moje opublikujesz? Nazywalo sie "Przepowiednia". Mam nadzieje, ze nie bylo az takie zle, a chcialbym zeby to ludzie przeczytali i ocenili co o nim sadza. smile

__________________
|| www.dm-uo.pl - DM II Dziedzictwo Mistrzów - Najlepszy polski shard Ultimy Online - Największa ilość graczy, wspaniałe przygody, niepowtarzalny klimat. Nie wierzysz? Wejdź i sprawdź sam! ||

Przemo

Dodał: Przemo, 22.10.2007 20:37

Niektóre (te lepsze) z tych co nie wygrały zostaną opublikowane wkrótce na forum.

__________________
http://diablo.phx.pl/

Diablo666

Dodał: Diablo666, 22.10.2007 20:29

Przemo a ile razem tych prac dostałeś ?? I czy prace które nie wygrały zostaną opublikowane na Forum. Czy są tak kiepskie że wogóle sie nienadają do czytania ??

GeD

Dodał: GeD, 22.10.2007 20:18

No, gratuluje zwyciezcom. pwnt Ja napisalem nieco dluzsze...tzn pare razy dluzsze opowiadanie niz te co wygraly ale widocznie sie nie spodobalo dla oceniajacych sad no trudno. Loki i tak by nie poszlo rotfl

__________________
|| www.dm-uo.pl - DM II Dziedzictwo Mistrzów - Najlepszy polski shard Ultimy Online - Największa ilość graczy, wspaniałe przygody, niepowtarzalny klimat. Nie wierzysz? Wejdź i sprawdź sam! ||

tAb

Dodał: tAb, 22.10.2007 15:56

szczerze mówiąc to za cholere nie chce mi sie czytac tych prac wrr2,ale ufam że są dobre winkniebawem poczytam smile2

__________________
ciamciaramcia

cossi

Dodał: cossi, 22.10.2007 12:38

calkoicie sie z toba zgadzam i dlatego nie pisalem bo nie lubie jak mi sie czyta moja "wyobraznie przelana na papier" a jest tego sporo... moze kiedys alll wystawie do poczytania... ale coz... kiedys... pozdro 4allrotflrotflrotflrotflgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalsses

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

Zedzik

Dodał: Zedzik, 22.10.2007 12:19

Nie pisałem zeby dostać Loki. Po prostu lubię dawać swoje prace do czytania smile i co do komentarzy poniżej: poeta i pisarz to dwa różne pojęcia.

cossi

Dodał: cossi, 22.10.2007 10:27

BRAWO za pomysly na prace one sa... oryginalnegalssesgalssesgalssesgalssesgalssesgalssesrotfl coz moglem jednak wystartowac bym mial lokiego za friko ;p

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

Zoltan

Dodał: Zoltan, 22.10.2007 07:56

Gratulacje rotfl. Niestety wczoraj gdzy grałem w D2 zostałem oszukany pewnym hackiem. Od tej pory skończylem z D2 i zaczne grać dopiero po resie kont verysad

Teraz troche żałuje że nie wziełem udziału chociaż marny ze mnie poeta

Valcklor

Dodał: Valcklor, 22.10.2007 00:31

Gratulacje i życzę dalszego pisania smile

__________________
www.sesionrpg.mojeforum.net www.imp-diablo.myminicity.com www.diablo.phx.pl/imperium

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 21.10.2007 21:19

niestety, nie wygralem verysad Szkoda troche, ale gratuluje zwycięzcom. lol

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

K9N_Neo

Dodał: K9N_Neo, 21.10.2007 20:41

Ale fajnie poczytam w wolnym czasie, niestety poeta ze mnie marny ^^

__________________
D2 LoD 1.11b battle.net

Hoseczek

Dodał: Hoseczek, 21.10.2007 20:25

Hahaa udało się wygrałem smile2smile2smile dziękuje za docenienie pracy smile2

__________________
GT Never Dieee !!!

Haxite

Dodał: Haxite, 21.10.2007 19:34

Gratuluję zwycięzcom^^ ja nawet nie podchodziłem , nie jestem z byt dobry w pisaniu, ale mam genialne pomysły galsses jeszcze raz GZ GZ

Frizen

Dodał: Frizen, 21.10.2007 19:32

gratuluje ide czytac
smile2

__________________
http://www.diablo.phx.pl Haxite podgląduje was!!! Podejrzewał mnie że ja to mój brat gratka!!!

VOYTAZ

Dodał: VOYTAZ, 21.10.2007 19:18

A ja sie nie ciesze bo nie wygralemverysad Ale gratulacje dla ziomow!

Zedzik

Dodał: Zedzik, 21.10.2007 19:08

Cieszę się smile Nareszcie coś wygrałem.




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0