Wyniki konkursu na wiedzę o Imperium Diablo • Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1
diablo 3

Wyniki konkursu na wiedzę o Imperium Diablo

Dodał: Przemo, 19.10.2007 21:37, Kategoria: Imperium Diablo

W dniach 11-16 października przeprowadziliśmy konkurs na wiedzę o Imperium Diablo. Dziś przedstawiamy wyniki tego konkursu. Na początek odpowiedzi na zadane Wam wówczas pytania. Oto one:

1. W którym roku serwis Imperium Diablo dołączył do wortalu Phoenix?
Odp.: 2004

2. Kto jest Junior Adminem forum Imperium Diablo?
Odp.: $liwa

3. Jakie dwie postacie z Diablo 2 znajdowały się w logo pierwszej szaty graficznej naszego serwisu?
Odp.: Druid i Barbarzyńca

4. Jak nazywa się modyfikacja do Diablo 2 stworzona przez członka naszej grupy Modmakers, DEF'a?
Odp.: WDA mod

5. Kto jest twórcą, wydanej pod patronatem Imperium Diablo, modyfikacji spolszczającej pierwszą część Diablo?
Odp.: Noktis

6. Ilu zawodników łącznie (ladder plus nonladder) wzięło udział w zorganizowanym przez nasz serwis turnieju - Phoenix Diablo Tour?
Odp.: 92

A oto sześciu, wylosowanych przez nas zwycięzców, którzy otrzymają w nagrodę grę Loki:

1. Mariusz Golianek, Lądek-Zdrój
2. Grzegorz Bolesta, Olsztyn
3. Jakub Michalski, Poznań
4. Paweł Serewko, Rzeszów
5. Mateusz Wolff, Starogard Gdański
6. Wojciech Gromadzki, Legionowo


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
arric

Dodał: arric, 29.07.2010 13:43

Gratuluje zwycięzcom, znałem odpowiedz na 3ecie galsses

Icebreaker

Dodał: Icebreaker, 02.04.2008 09:24

ja nic z tego nie wiem lollol

mak1

Dodał: mak1, 27.03.2008 07:46

xDgratuluje zwycięzcom na nic bym nie odpoidziałsupprised

__________________
Mak 1

ognisty_smok

Dodał: ognisty_smok, 17.11.2007 22:42

nie odpowiedziała bym na żadnepwnt

__________________
FINAL FANTASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eliasz

Dodał: Eliasz, 23.10.2007 16:11

Gratulacje dla zwyciezców, tylko pamietajcie grajac w LOKI nie zapomnijcie o Diabliku galsseslol

__________________
a Big HERO on Earth ME !!! :)

Zoltan

Dodał: Zoltan, 22.10.2007 08:03

Serdeczne gratulacje rotfl też mogłem wziąść udział verysadverysad

Firzen

Dodał: Firzen, 21.10.2007 13:26

gratuluje zwyciezcom a o ktorej beda wyniki z tego opowiadania bo moj kolega gratka sie pytal a on nie chce pisac bo go ochrzanią

__________________
http://www.diablo.phx.pl .:Imperium Diablo - Wszystko o grach Diablo i Diablo 2:.

Kubawojownik

Dodał: Kubawojownik, 21.10.2007 12:28

Ja też dziękuję i gratuluję innym zwycięzcom.

Ps. A kiedy możemy się spodziewać poczty?

BananowyPaczek

Dodał: BananowyPaczek, 21.10.2007 09:26

Dzieki wszystkim za gratulacje rotfl

Wogule to moja pierwsza wygrasna w życiu bigsmilebigsmilebigsmile

Już nie moge sie doczekac pogrywania w LOKI

gosu_playa

Dodał: gosu_playa, 21.10.2007 09:10

lol gratulacje dla wszystkich zwyciezcow pwnt

ToosT

Dodał: ToosT, 20.10.2007 22:26

pytania niezłe O.o
gratZ ludzie ^^
ja bym odpowiedział na... ee... żadne xD

__________________
Amka wymiataczka niach niach <33

diabl011

Dodał: diabl011, 20.10.2007 19:12

gratuluje zwyciezcombigsmilebigsmile

szkoda ze to ja nie wygralemverysad trudno nie jeden konkurs jeszcze bedzie smile2

popieram gratke jakby to bylo bardziej o diablo to bym cos wiedzial a tak to prawie nic

__________________
k@mil

gratka

Dodał: gratka, 20.10.2007 17:59

Mhm... Gdyby pytania były związane z fabułą diablo, byłbym na wszytkie odpowiedział (raczej), jednak były z Imperium Diablo, a ja nigdy nie grałem na battle net, więc jestem w tych pytaniach noobwrr2

__________________
"Doszedłeś tak daleko, jedynie po to by umrzeć" Diablo

Kubawojownik

Dodał: Kubawojownik, 20.10.2007 17:38

Wcale takie trudne nie były smile Trzeba było trochę poszperać. Wg. mnie najtrudniejsze było 1 pytanie, bo, jako jedyne miałem źle bigsmile A odp. na 3 szukałem z pół godziny jak nie wiecej, a kiedy już stwierdziłem, że to już nie ma sensu, wszedłem na ostatnią stronkę dość przypadkowo i się udało smile

nightwolf19

Dodał: nightwolf19, 20.10.2007 16:22

No to elegancko, pełen serwis lol

K9N_Neo

Dodał: K9N_Neo, 20.10.2007 16:19

No to czad hey

__________________
D2 LoD 1.11b battle.net

Przemo

Dodał: Przemo, 20.10.2007 15:50

nightwolf19, tak. Gdy otrzymam dane adresowe, wysyłam potwierdzenie na maila, że je otrzymałem.

__________________
http://diablo.phx.pl/

nightwolf19

Dodał: nightwolf19, 20.10.2007 15:12

swoje dane to wyslac w odpowiedzi na tego maila co informowal o wygranej, tak?

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 20.10.2007 15:08

hmmm...pytania były trudne. Więc, jeszcze raz gratuluje zwycięzcom

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

tAb

Dodał: tAb, 20.10.2007 14:24

załuje ze nie wziolem udziału konkursie,pogralbym sobie w lokiego wink

__________________
ciamciaramcia

Kubawojownik

Dodał: Kubawojownik, 20.10.2007 10:17

Heh, wygrałem!! smile Pierwszy raz w moim życiu bigsmile

gratka

Dodał: gratka, 20.10.2007 09:59

Gratuluje szóstce wygranym i życzę szczęścia w następnych konkursach.

__________________
"Doszedłeś tak daleko, jedynie po to by umrzeć" Diablo

vtch

Dodał: vtch, 20.10.2007 09:46

Fajnie, wygrałem!

DarkBolo

Dodał: DarkBolo, 20.10.2007 09:46

Gratulacje. Nie mogę się już doczekać wyników konkursu na opowiadanie...lollol

__________________
Były Redaktor Imperium Diablo

cossi

Dodał: cossi, 20.10.2007 09:35

ehhh... gratuluje zwyciensca... szkoda ze to nie ja wygralem... ale na wiekszosc i atk odp. zle wrr

__________________
Jestem prostym, wesołym chłopcem. Dobrze się napić, dobrze się naćpać i dobrze podymać - czyż świat może zaoferować coś więcej niż tylko zajebistą scenografię do tych trzech rzeczy?

gratka

Dodał: gratka, 20.10.2007 08:36

Gratulacje!!! Ja nie startowałem, bo nie umiałem. Ciekawe kiedy wyniki z konkursowych opowiadań.

__________________
"Doszedłeś tak daleko, jedynie po to by umrzeć" Diablo

Haxite

Dodał: Haxite, 20.10.2007 08:16

GZ dla całej szóstki LOKóW bigsmile niestety mi się nie udało.. i tak nigdy nic nie wygrałem fajnego to mi to tam rybkagalsses GZ GZ rotfl

woah14

Dodał: woah14, 20.10.2007 07:59

hehe to ile było tych gier do wygraniapwnt

V

Dodał: V, 20.10.2007 03:22

Gratuluje wink będziecie pełnoprawnymi użytkownikami loków ^^
a ja nie wygrałem supprised bo nie grałem smile2
nie ma co liczyć na szczęście galsses

__________________
What if I say I'm not like the others? /// BLIZZARD Fanatic * Team

Krulik

Dodał: Krulik, 19.10.2007 23:23

a mnie sie niestety nie udalo chociaz odpowiedzi byly poprawne smile2 al gz

__________________
Hedonism

nightwolf19

Dodał: nightwolf19, 19.10.2007 23:02

Yeah! Pierwszy raz cosik wygralem rotfl

Bverrit

Dodał: Bverrit, 19.10.2007 22:08

Gratz smile Gra Loki w Waszych rękach, wykazaliście się wiedzą na temat ID - wzorowa postawa ;]

__________________
www.vgroup.pl

Zedzik

Dodał: Zedzik, 19.10.2007 21:53

Gratuluje zwyciezcom i czekam na wyniki konkursu na opowiadanie smile




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0