diablo 3

Wyniki turnieju SoGT SE 1v1

Dodał: Przemo, 20.02.2007 23:06, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
W sobotę (tj. 17.02) o godz. 22:00, rozpoczęły się ostatnie rozgrywki turnieju Diablo 2 , SoGT Tour Second Edition, organizowanego przez klan SoGT, były to rozgrywki 1v1. Oto co o ich przebiegu napisał nam szef klanu, the_cartvan:

"Rozgrywki 1v1 przebiegły bez większych kłopotów, i zakończyły się przed 4 nad ranem. Zapisało się 65 graczy co jak na 1v1 naszym zdaniem było sporą niespodzianką. Okazało się jednak, że wielu z nich nie pojawiło się i w kilku grupach było sporo walk oddanych walkowerem. Prawdziwa walka zaczęła się w etapie po grupowym czyli w tzw. playoffach. Zwycięzcą turnieju został Liv z klanu SoD, który w finale stoczył walkę z Makim z klanu SoGT. Wynik 5-4, mówi sam za siebie, iż walka była zacięta. Filmik z walki już niedługo będzie możliwy do pobrania z serwisu Imperium Diablo. Poniżej pamiątkowy screen:


Kliknij by powiększyć obrazek

Tym samym zakończył się cały cykl rozgrywek w turnieju SoGT Tour Second Edition. Na podsumowanie całości zapraszamy do specjalnej audycji PCL Express w radiu Extreme w najbliższą niedzielę (tj. 25.02) o godz. 20:00 (będzie ona prowadzona przez the_cartvana - przyp. Przemo). Podsumowanie całego turnieju opublikowane zostanie także wkrótce na łamach Imperium Diablo w dziale turnieje."

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.