diablo 3

Wyniki weekendowych turniejów Diablo 2

Dodał: Przemo, 25.02.2007 18:25, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
W weekend odbyły się 2 turnieje Diablo 2 ladder. W piątek 23.02, o godz. 22:00 rozpoczął się tour 22 z okazji powstania nowego klanu DB (Dark Brothers). Do turnieju zgłosiło sie 29 drużyn, które najpierw zmierzyły się w fazie grupowej, a następnie w tzw. playoffach. W finale zwyciężył team CoA-2 w składzie Henry & Dez pokonując nt-2 (Pietrass & Squnik), a na trzeciej pozycji uplasował sie team HC-1 (Krzyś & Rince). Turniej trwał około 4 godzin.


Kliknij by powiększyć obrazek

W sobotę, 24.02, natomiast, odbył się HoS Tour 3v3. Rozpoczął się o godz. 20:00, a skończył około 2 w nocy. Zapisało się 26 drużyn. Jak podali organizatorzy, były pewne kłopoty z organizacją, lecz wszystko udało się uspokoić. Wygrała Drużyna nT1 w składzie: nt-tazz (fb), nt-squnik (foh), nt-pietrass (barb). Pokonali oni w finale drużynę CoA-1 po zaciętej walce, która skończyła się wynikiem 5-4. CoA-1 grało w składzie: Dezert[CoA] (ama), N1t3k[CoA] (hammer), Rasta[CoA] (nec). Trzecie miejsce zajęła drużyna CoA-2 w składzie: AdaSs[CoA] (sorc fb), Czita[CoA]2 (dru ele), Kubaty[CoA] (foh). Jak zapowiadają organizatorzy z klanu HoS (Heroes of Sword), już wkrótce odbędzie się kolejny turniej HoS, tym razem 4v4.


Kliknij by powiększyć obrazek

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.