diablo 3

Zapisy do Polish Clan League 5 otwarte

Dodał: Ajantis, 20.09.2006 18:52, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
imieniu organizatorów Polish Clan League, chciałbym zaprosić wszystkich graczy zainteresowanych duelami i TvT do wzięcia udziału w piątej, oficjalnej, odsłonie ligi PCL! Tym razem walki organizowane będą w systemie 2/2 bez rezerwowego. Jak zapowiadaliśmy wcześniej, w PCL5 planowanych jest kilka nowości, uprzyjemniających roz(g)rywkę graczom na każdym poziomie, i tym bardziej, i tym mniej doświadczonym. Drużyny zgłaszać można na stronie www.pcl5.pcl-pvp.org. Rodzaj ligi (PCL nl prof, PCL ld prof, i PCL ld amateur) należy wybrać na dole strony, na rozwijanej liście Rodzaj ligi.

PCL5 składać będzie się z trzech osobnych lig, przygotowanych dla każdego typu graczy:
- PCL nl prof - przeznaczona dla doświadczonych graczy, grających postaciami nierankingowymi (non-ladder),
- PCL ld prof - również przeznaczona dla doświadczonych graczy, jednak dla postaci rankingowych (ladder),
- PCL ld amateur - NOWOŚĆ! liga przeznaczona dla mniej doświadczonych graczy, którzy zaczynają dopiero przygodę z PvP i TvT w Diablo II, zawiera one uproszczone zasady PCL, zrozumiałe dla każdego przeciętnego gracza.

Podobnie, jak w poprzedniej edycji, tak i tutaj dla najlepszych drużyn sponsorzy (m.in. wortal Phoenix i Imperium Diablo ) przygotowali atrakcyjne nagrody rzeczowe, które otrzymają zwycięzcy w każdej z wyżej wymienionych lig (również w lidze PCL ld amateur!).

Podczas trwania PCL5 organizowane będą komentarze na żywo w radiu internetowym eXtreme. Każdy mecz komentowany będzie przez komentatorów Polish Clan League, którzy nie omieszkają do standardowego komentarza dodać nieco swojej radosnej twórczości (czyt. będą niezłe jaja ;) ), uprzyjemniając rozrywkę.{nl}Ponadto, przeprowadzane będą wywiady w formie audio (wraz z transkrypcją na stronie PCL ) z najlepszymi graczami oraz innymi, istotnymi dla całego przedsięwzięcia, osobami.

Zapraszamy więc do zapisywania swoich drużyn na stronie www.pcl5.pcl-pvp.org. Ze zwycięzcami skontaktujemy się przez e-mail, prosimy więc o podawanie prawdziwych danych). Zapisy otwarte są do północy 27.IX (czyli do nocy ze środy na czwartek).

Walki odbywać będą się w piątki i soboty przez pięć tygodni, od 29 września począwszy. W piątki, o godzinie 22:00, przeprowadzone zostaną rozgrywki PCL nl prof i PCL ld prof, w soboty, o godzinie 20:00, rozgrywki z serii PCL ld amateur (wcześniej, aby ułatwić mniej doświadczonycm graczom walki).

Szczegółowy terminarz przedstawiony zostanie po zamknięciu zapisów, gdy znana będzie już ilość drużyn.

Ważne! Do rozgrywek z serii prof, obowiązują standardowe zasady ogólne PCL oraz zasady PCL 2/2 , do rozgrywek z serii amateur, obowiązują uproszczone zasady ogólne PCL i uproszczone zasady 2/2 amateur.

Zapraszamy więc do zapisów - cenne nagrody czekają!

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.