diablo 3

Zwycięzcy konkursów z BlizzConu 2007

Dodał: Przemo, 23.08.2007 21:24, Kategoria: Diablo 2

News archiwalny
Blizzard opublikował listę laureatów konkursów, które odbyły się na zakończonym kilka tygodni temu konwencie BlizzCon 2007. Zamieszczono także większość zwycięskich i wyróżnionych prac.
Są dwie pozycje dotyczące Diablo: praca, która zajęła drugie miejsce w konkursie na najlepszy kostium (Assassin, link) oraz wyróżnienie w konku- rsie na naśladowanie dźwięków z gier (Blizzard niestety nie przedstawił nagrań wydawanych przez uczestników dźwięków ;). Wszystkich zaintere- sowanych zapraszamy na stronę z wynikami konkursów, pod tym linkiem.

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.