diablo 3

Życzenia świąteczno - noworoczne 2008

Dodał: Przemo, 24.12.2008 20:48, Kategoria: Wortal Phoenix

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku, składamy wszystkim czytelnikom naszego Wortalu serdeczne, feniksowe życzenia ciepła, radości i skutecznej regeneracji oraz dobrej zabawy i pomyślności w nadchodzącym roku.

Wszystkiego najlepszego!
- Załoga Wortalu Phoenix

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
Dravius

Dodał: Dravius, 28.12.2008 23:53

Ci z Blizzarda to muzłumanie, nie obchodzą naszych świąt.

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 29.12.2008 01:06

Alekskaj_Glider

Dodał: Alekskaj_Glider, 26.12.2008 11:05

Również wszystkim życzę Wesołych Świąt!! Ale powiem szczerze, że miałem nadzieję na jakąś świąteczną niespodziankę od Blizzarda, na przykład nowa postać, albo chociaż garść fajnych screenów smile2
Pozdrawiam

nightwolf19

Dodał: nightwolf19, 25.12.2008 16:00

Ekipie Phoenix`a życzę dalszego wspaniałego rozwoju ich wortalu (wyspecjalizowanego portalu zajmującego się określonymi zagadnieniami pwnt), a graczom obfitych dropów i rychłego pojawienia się trzeciego Diabełka w nowym roku smile

squadnik

Dodał: squadnik, 25.12.2008 11:54

wszystkim fanom diabelka życzę szybiego ukazania się trzeciej części. Redaktorom i właścicielom serwisu życzę dalszej silnej motywacji w rozwoju tego miejsca w sieci.

__________________
www.okinet.pl | www.squadnik.com | www.fdesign.pl

ororo

Dodał: ororo, 25.12.2008 10:49

Wszysykiego najlepszego w te Święta dla wszystkichsmileI oby przyszły rok dał nam Diablo 3hey

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

patryk34-

Dodał: patryk34-, 25.12.2008 10:21

bardzo ładny

RoY

Dodał: RoY, 25.12.2008 09:27

Wesołych Świąt ^^

__________________
O W N E D

necroo

Dodał: necroo, 25.12.2008 09:21

Wszystkiego najlepszegosmile i Diabolicznegosmile

Komentarz został edytowany 2 razy, ostatnio: 25.12.2008 09:32

Phx13

Dodał: Phx13, 25.12.2008 09:06

Wszystkiego Diabolicznego.
Btw.: nie powinno być portalu.

__________________
"Tak wielu żywych, a tak mało czasu"

northerr

Dodał: northerr, 25.12.2008 00:55

ziomek >> nie. Wszyscy diablomaniacy >> zdrowia i mnóstwo istów!

__________________
Dead Eyes See No Future

uniden

Dodał: uniden, 25.12.2008 00:54

Wszyskiego diabolicznego smile2

Trang_Oul

Dodał: Trang_Oul, 24.12.2008 23:57

Merry Diablomass smile .

__________________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

ziomek1230

Dodał: ziomek1230, 24.12.2008 22:39

Też wam życzę wszystkiego najlepszego! pwnt Przepraszam że się czepiam ale czy tam nie powinno być portalu?????

__________________
Naruto Uzumaki

Yoh

Dodał: Yoh, 24.12.2008 21:20

Wszystkiego Naj

__________________
Całe życie krew z nosa pod górke




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0