diablo 3

Karczma Ajantisa - 300 odcinek Tygodniówki

Dodał: Anubin, 19.02.2018 10:47, Kategoria: Inne

Takiego newsa nie mogłem odpuścić :)

Nasz zacny kolega Ajantis zaprezentował już 300 tygodniówkę, czyli cotygodniowy, krótki film informacyjny dotyczący najważniejszych wydarzeń w świecie Diablo.
Teraz w nieco odmienionej wersji z nową szatą graficzną i dźwiękami, lecz nadal z tą samą pasją i w takim samym duchu. :)
Zachęcam do oglądania, a oprócz Tygodniówki Ajantis ma dla Was również konkurs :)
Jeśli inicjatywa Wam się podoba i chcecie wesprzeć Ajantisa, to serdecznie zapraszamy również na jego oficjalny Patronite [link]Komentarze (1)  

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Dodał: Anubin, 22.12.2017 21:13, Kategoria: Imperium Diablo

 

Zdrowych, pogodnych Świąt Bożonarodzeniowych,

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, rodzinnego nastroju,

serdecznych gestów i wielu prezentów

No i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku!.

 

życzy AdministacjaKomentarze (1)  

Andrzej Gawroński znany jako Deckard Cain - Film dokumentalny.

Dodał: Anubin, 19.10.2017 19:53, Kategoria: InneMoim zdaniem obowiązkowy film dokumentalny dla każdego fana serii Diablo (i nie tylko!). Andrzej Gawroński to żywa legenda. Wcielił się w wiele postaci, a dla nas najbardziej pamiętną będzie kreacja Deckarda Caina z Diablo 2, oraz Diablo 3. Bez tego człowieka polska wersja "diabełka" byłaby zupełnie inna. Zachęcam do oglądania i udostępniania, bo naprawdę warto! Film powstał z inicjatywy fanpage'a Gothic II Dzieje Khorinis:
https://www.facebook.com/dziejekhorinis/

bezpośredni link do filmu: https://youtu.be/gxqIevNcAd4

Warto wspomnieć, że przy filmie pomagała również Filmoteka Narodowa:
https://www.facebook.com/filmotekanarodowa/

Zapraszam do komentowania!

Komentarze (2)  

Diablo 3 - Bez nowości na BlizzConie

Dodał: Anubin, 04.10.2017 14:55, Kategoria: Diablo 3BlizzCon czyli oficjalny konwent fanów Blizzarda zbliża się wielkimi krokami. Dla wielu z Was jego nadejście budziło nadzieję poprawy, lub nowości dotyczących serii Diablo.

Niestety słowa Nevalistis napisane na oficjalnych forach Blizzarda potwierdzają się. Na temat Diablo nie zostanie powiedziane zupełnie nic istotnego.
Potwierdza to również harmonogram, gdzie dla Diablo przeznaczono tylko godzinę czasu na przestrzeni 2 dni konwentu. Pierwszy nazwany został Visual Effects of the Necromancer i odbędzie się 3 listopada. Następnego dnia czekać nas będzie natomiast Exploring Diablo’s Community który jak na złość brzmi nieco ironicznie, bo jak można eksplorować społeczność, która powoli się rozpada?

Oprócz tego, zapewne czekać nas jeszcze będą nic nie wnoszące Lightning Talks w sektorach tradycyjnie zlokalizowanych w pobliżu toalet.

Złośliwie kończąc. Społeczność Diablo to teraz Blizzard nie eksploruje, ale eksploatuje...

Komentarze (2)  

Diablo 1 - Hellfire, czyli dodatek niemal zapomniany.

Dodał: Anubin, 30.09.2017 16:24, Kategoria: Diablo 1Wielu starszych graczy z nostalgią wspomina czas spędzony w Diablo 1, a szczególnie możliwość pogrania ze znajomymi przez Battle.net. Czasy połączeń przez modem, gdy za zbyt długie chwile zapomnienia przychodziło słono zapłacić jednak już dawno minęły, a scena pierwszego "diabełka" stała się reliktem przeszłości. Teraz dawne wspomnienia budzi w nas jednak nieco nowsze Diablo 2, fanowska reedycja Diablo 1 znana pod nazwą Belzebub, lub świetny polski portal "Epicentrum Diablo".
Mało kto wraca już do klasyka, a stary Battle.net, mimo że (wciąż!) wspierany przez
Blizzarda, świeci pustkami.

Jeszcze mniej osób pamięta, że 15 Września 1997r, czyli całe 20 lat temu firma znana jako
Sierra On-Line wydała na rynek wyprodukowany przez Synergistic Software jedyny oficjalny dodatek do Diablo 1 zatytułowany Hellfire.
Dodatek, który pod wieloma względami był enigmatycznie mówiąc "dziwny". Jeśli temat Was zainteresował serdecznie zapraszam do rozwinięcia newsa i wspólnej podróży w czasie.

Czytaj więcej », Komentarze (6)  


1Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0
© 2002-2014 Imperium Diablo • Wszystko o grach Diablo 3, Diablo 2 i Diablo 1. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners. All rights reserved.